Де відпочити в Україні

Де відпочити в Україні

Природа України багата і різноманітна і зробити вибір, де краще відпочити в Україні дійсно складно.

Західна Україна славиться своїми Карпатами, а курорт Буковель знають любителі гірськолижного спорту. Тут можна не тільки приємно відпочити і покататися на лижах, але і здійснити кінну прогулянку по засніжених лісах, спробувати національну кухню, а в свята - взяти участь у народних гуляннях. Прикарпатські міста ваблять туристів неповторною архітектурою, багатством пам'яток і пам'ятників, оспіваних в легендах та міфах. Замовте екскурсії в Ужгород, Івано-Франківськ, Львів і Чернівці - вам неодмінно сподобається колорит цих міст і гостинність їх жителів!

Південь України омиває Чорне море, та любителі пляжного відпочинку приїжджають сюди щороку для відпочинку та приємного проведення часу. Найпопулярнішими серед туристів є курортні міста Ялта, Алушта, Гурзуф і Феодосія. Крім ніжного моря і пляжів в кожному з них є своя особлива родзинка. У Ялті ви можете відвідати Собор Святого Олександра Невського, водоспад Учан-Су і Нікітінський ботанічний сад. Проїхавши кілька кілометрів східніше Ялти ви потрапите до Масандри, де зможете відвідати Масандрівський палац і пройтися по Голіцинських підвалах Масандрівського винзаводу. А там з величезних дубових бочок вас почастують відмінним вином - кращим на півдні України!

Якщо ви любите археологію - їдьте в Алушту! Обов'язково відвідайте такі пам'ятки, як фортеця Алустон і Середньовічне укріплення Фуна. Для любителів більш сучасних будівель буде цікаво подивитися на дачу купця Стахєєва, Палац княгині Гагаріної і дачу генерала Голубова.

Гурзуф порадує вас численними парками і скверами. Якщо ж ви захочете виїхати на природу і помилуватися красотами кримського узбережжя - рекомендуємо поїхати в державний заповідник Аю-Даг і відвідати Скелі-близнюки Адалари.

Феодосія славиться численними фонтанами та музеями. Екскурсії до фонтану Айвазовського, фонтану «Доброму генію», фонтану пам'яті Казначеєва і вірменському фонтану відкриють вам багато цікавих історій. Рекомендуємо відвідати у Феодосії «Генуезький готель», який є Феодосійським музеєм старожитностей, будинок і картинну галерею Айвазовського, музей Олександра Гріна, музей скульптора Мухіної, а також музей дельтапланеризму і музей грошей.

В Україні ви проведете незабутню відпустку, отримаєте заряд позитиву, відпочинете і наберетеся сил на весь рік!