Бретань: 10 місць для розваг з дітьми

Бретань: 10 місць для розваг з дітьми
Французька Бретань практично ідеально підходить для подорожей з дітьми в теплу пору року. Тут, на північному заході країни, що не бувають виснажливої ​​35-градусної спеки в тіні, зате є довгі піщані мілини, за якими приємно бігати босими ногами, і Берег Рожевого Граніту, де так класно лазити по обточеним скелях, і старі фортеці, і багато інших чудових місць. Allbooking.com.ua пропонує звернути увагу на ті пам'ятки, куди варто приїхати з дитиною.

Океанополіс Брест, Франція

У Океанополісе відтворена екосистема, відповідна трьом кліматичним зонам: помірною, полярної і тропічної. В одному з павільйонів «прописані» морські мешканці, що живуть в помірній кліматичній зоні, насамперед, на узбережжі Бретані. Полярний павільйон присвячений життю на Північному і Південному полюсах, пінгвінам і дикій природі Арктики. У просторому басейні привільно почувають себе арктичні тюлені. Тут можна застати навіть сеанс їх годування. У тропічному павільйоні є панорамний ліфт, який плавно спускається вздовж басейну з акулами. Тут же можна зануритися в морську безодню в аквалангу, щоб поплавати з мешканцями коралових рифів. Про інші визначні пам'ятки Бреста читайте в путівнику по місту.

Фабрика печива Terre d'Embruns Брест, Франція

Фабрика печива Terre d'Embruns розпочала свою роботу в 2007 році. Тут можна подивитися на процес виготовлення розсипчастого печива з листкового тіста в цукровій обсипання. Всього за 20 хвилин тут дізнаєшся, як готується правильне тісто для печива, яким чином влаштована робота і логістика фабрики - від отримання сировини до упаковки. А наостанок для відвідувачів влаштовується дегустація традиційного бретонського печива. Про інші визначні пам'ятки Бреста читайте в путівнику по місту.

Парк «Акванатюр» Бретань, Франція

Природний парк «Акванатюр» - прекрасне місце для сімейного відпочинку. Затінені місця, укриття на випадок негоди, майданчики для ігор на свіжому повітрі, 15 км доріжок для піших прогулянок. На території також є кілька ресторанів. У природному середовищі існування тут живуть півтори сотні оленів, за якими найкраще спостерігати, відправившись на сафарі на позашляховиках. Також можна здійснити подорож на відкритій малолітражці, розрахованої на одну сім'ю. Про інші визначні пам'ятки Бретані читайте в путівнику по регіону.

Доісторичний парк Бретані Бретань, Франція

У двох кілометрах від середньовічної села Рошфор-ан-Тер у винятковому по красі місці з п'ятьма озерами і 40-метровими стрімкими скелями розташований доісторичний парк Бретані. На величезній території відтворено життя планети в тому вигляді, якою вона була 350 мільйонів років тому до 2000 до н.е. В умовах, наближеним до справжніх, тут показані світ динозаврів, еволюція людини, а також незвичайні тварини, які існували в період між зникненням динозаврів і появою першої людини. Тут же є 500 критих майданчиків для пікніка. Про інші визначні пам'ятки Бретані читайте в путівнику по регіону.

Фабрика бісквітного печива Biscuiterie des Iles Бретань, Франція

У крихітному містечку Belle-Isle-en-Terre, назва якого перекладається як «Прекрасний острів на землі», знаходиться маленький рай для гурманів - фабрика бісквітного печива Biscuiterie des Iles. Це місце для любителів оригінальної домашньої випічки. Тут є можливість «проникнути» в процес приготування найсмачнішої, розсипчастою різноманітної випічки. На фабриці не тільки можна купити і спробувати найсвіжіші вафлі, джеми, печива, торти та інші твори кондитерського мистецтва, а й подивитися на те, як французькі майстри готують ці смаколики. Про інші визначні пам'ятки Бретані читайте в путівнику по регіону.

Парк розваг Енігмапарк Бретань, Франція

Парк розваг нового формату складається з 12 тематичних зон. У кожній з них можна поміркувати над якою-небудь головоломкою або виконати якесь завдання. У загальній складності організатори парку придумали близько 50 різноманітних завдань. Відвідувачі тут розгадують загадки в кельтської селі, занурюються в медіну міст північної Африки, спускаються в покинуту шахту, проходять над кратером вулкана по підвісному містку, шукають вхід в єгипетську гробницю і досліджують її, відправляються в 30-і роки XX століття, вибираються з середньовічного лабіринту . Про інші визначні пам'ятки Бретані читайте в путівнику по регіону.

Ферма «У матері-природи» Бретань, Франція

На фермі живуть карликові тварини. Їх можна погодувати, погладити, і при бажанні навіть придбати особливо вподобаного звіра. Ці невеликі тварини в ході еволюції поступово пристосувалися до навколишнього середовища, задовольняючись доступним їм кількістю їжі. Ферма відкрилася в 2000 році і поступово на ній з'явилися карликові корови з Південно-Східної Азії (висота 1 метр в холці), аргентинські карликові коні (50 - 70 см), карликові кози, дикий кабан, плямистий олень та ін. Тут прокладено кілька маршрутів для прогулянок. Вибравши який-небудь по своєму смаку, можна пройти по ньому і познайомитися з усіма тваринами. Про інші визначні пам'ятки Бретані читайте в путівнику по регіону.

Великий акваріум Сен-Мало Сен-Мало, Франція

Акваріум, розташований на в'їзді в місто-фортеця Сен-Мало - один з найбільших у Франції. Він відкрився в 1996 році. У 46 акваріумах мешкають 11 тисяч морських тварин. В одному із залів обладнаний басейн, в якому можна погладити скатів, морську зірку або морських павуків - всі вони милі і зовсім не кусаються. Про інші визначні пам'ятки Сен-Мало читайте в путівнику по місту.

Музей устриць Бретань, Франція

Музей влаштований прямо на устричної фермі, на березі затоки. Візит починається з перегляду фільму, який розповідає про ремесло «морського садівника» - фахівця з вирощування устриць. Після цього можна пройти в сортувальний зал і подивитися всі етапи сортування та обробки молюсків. На конвеєрну стрічку потрапляють відібрані робітницями устриці - з рівними раковинами, що не тріснуті і не відкриті. Гіди можуть пояснити деякі тонкощі французькою та англійською мовами. Крім того, в музеї представлено понад 1500 найкрасивіших раковин, зібраних з усього світу. Музей камерний, дуже приємний і візит сюди не буде втомливим навіть для дітей, яким сподобається дивитися на процес сортування устриць і величезні сітки з устрицями, що лежать на березі моря. Після нього можна заїхати в містечко Канкаль і спробувати устриць прямо на місцевому ринку. Про інші визначні пам'ятки Бретані читайте в путівнику по регіону.

Берег Рожевого Граніту Бретань, Франція

Неймовірний за красою берег з валунами з рожевого граніту, простягнувся від Плуманака (Ploumanac'h) до Перро-Гірек (Perros-Guirec). Назва цього місця пов'язано з рожево-коричневим відтінком граніту, які вийшли на поверхню землі в результаті серії природних явищ. Мальовнича «Митна стежка» (Le sentier des Douaniers), що йде від Плуманака в сусідній Перро-Гірек, - чудове місце для прогулянки. З кожним поворотом стежки погляду відкриваються гігантські кам'яні брили химерної форми і неймовірно теплого, рожево-оранжевого кольору (багато залежить, звичайно, від часу доби і того, як падає на узбережжі сонці). Це відмінне місце для розвитку дитячої уяви: серед нагромаджень каменів можна розглядати різні скульптурні зображення, створені самою природою. Уздовж доріжки ростуть лаванда і верес, чиї аромати дивовижно поєднуються зі свіжим морським повітрям. Про інші визначні пам'ятки Бретані читайте в путівнику по регіону.