Санаторій Хорол

Україна. Миргород. Санаторій Хорол. Україна. Миргород. Санаторій Хорол.
 • Ціна: від 282 грн.
 • Кількість місць:358
 • Заснований:1970
 • Споруда: 4 этажа

Санаторій Хорол, Миргород - це адреса однієї з бальнеологічних здравниць, розташованих на території одного з кращих курортних комплексів України. Чисте повітря, мінеральні води, аналогічні за складом та властивостями водам прославленого Баден-Бадену, і цілющі грязі поряд із сучасними медичними методиками здатні чинити чудеса навіть в самих запущених випадках.

Опис

Розміщення

З вікон житлових номерів пансіонату відкривається чудовий вид на річку Хорол, на березі якої вишикувалися в ряд всі п'ять корпусів, фасади ж будівель виходять на старовинний парк площею 45 га, де сосни чергуються з березами, а дуби з віковими ялинами. Від воріт санаторію до залізничного вокзалу всього 3 км, а ось до обласного центру, стародавньої Полтави, - цілих 100 км.

Інфраструктура

Санаторій Хорол має у своєму розпорядженні три спальних корпуси, а в окремих будівлях знаходяться бювет мінеральних вод, лікувальний корпус та їдальня із залом для розваг і дозвілля. На території пансіонату розташовані Палац культури, музей історії, перукарня, бар і сауна, пошта та банківське відділення, для маленьких постояльців працює ігрова кімната з кваліфікованими вихователями. У санаторії є цілодобова автостоянка, а екскурсійне бюро буде в нагоді тим, хто захоче внести розноманіття у монотонний хід курортних буднів.

Територія

Тих, хто вперше приїжджає в санаторій Хорол, м Миргород огортає своїм провінційним спокоєм і атмосферою, що сприяє відпочинку і релаксації. На території курорту це відчувається ще сильніше: спокійні води річки омивають лікувальний пляж і човнову станцію, спортивні майданчики і тенісні корти укриті в зеленню дерев, алеї і доріжки для лікувальної ходьби ніби запрошують до неспішних прогулянкам.

Адреса: Україна, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя 112.

Номери

Однокімнатний одномісний Люкс С покращений

Однокімнатний одномісний Люкс С стандарт

Двокімнатний двомісний Люкс А підвищеної комфортності

Двокімнатний двомісний Люкс А покращений

Двокімнатний двомісний Люкс А стандарт

Двокімнатний двомісний зі зручностями

Однокімнатний одномісний покращений

Однокімнатний одномісний стандарт

Однокімнатний двомісний покращений

Однокімнатний двомісний стандарт

Однокімнатний двомісний стандарт

Лікування

Санаторій Хорол, відгуки про роботу медперсоналу якого можна знайте на його офіційному сайті, пріймає на лікування пацієнтів з наступними захворюваннями:

 • шлунку і кишечника з порушенням моторно-евакуаторної функції;
 • печінки та жовчних шляхів;
 • дискінезією жовчних шляхів і жовчного міхура;
 • органів руху;
 • жіночих статевих органів;
 • периферійної нервової системи;
 • хронічний коліт і ентероколіт;
 • хронічний гастрит;
 • хронічні синовіти і бурсити різної локалізації, тендовагініти.

На базі пансіонату функціонують три профільних відділення (для лікування батьків з дітьми із захворюваннями органів травлення, захворювань жіночих статевих органів і гастроентерологічне відділення) і два реабілітаційних (для оздоровлення вагітних і для хворих після радикальної терапії онкологічних захворювань).

Ціни

Ціни на 2019 рік


У вартість з однієї людини на добу входить: проживання, 3-х разове харчування, лікування за призначенням лікаря.

Важливо:

з 01.04.18г. - перехід з профільного відділення в одне з реабілітаційних відділень доплата становить – 126грн. для дорослого, діти до 18 років –  116 грн.

з 01.07.18г. – перехід з профільного відділення в одне з реабілітаційних відділень доплата становить – 114 грн. для дорослого, діти до 18 років – 105 грн.

Вартість бронювання номерів 1-но місних "Економ", 1-но місних "Покращених", 2-х місних "Покращених" номерів, номерів "Люкс" – 100 грн.

Лікувальні процедури відпускаються з понеділка по суботу.

В неділю відпускаються тільки платні процедури.

Забронювати

Ваше ім'я:

Телефон:

Побажання до туру: