Санаторій Полтава

Україна. Миргород. Санаторій Полтава. Україна. Миргород. Санаторій Полтава.
 • Ціна: від 275 грн.
 • Кількість місць: 426
 • Заснований: 1984
 • Споруда: 7 поверхів

Санаторій Полтава по праву вважається однією з найкращих бальнеологічних здравниць України завдяки унікальним природно-кліматичним умовам, сучасному обладнанню, високому професіоналізму та досвіду медичного персоналу, накопиченому за роки успішної практики. Найбільшою популярністю серед відпочиваючих, що приїжджають на Полтавщину поправити здоров'я, користуються місцеві мінеральні хлоридно-натрієві і хлоридно-гідрокарбонатно-натрієві мінеральні води і лікувальні грязі, які зцілюють різні недуги.

Опис

Розміщення

Місто Миргород, Полтава - місця історичні, що зберігають пам'ять про велику кількість славних подій. Однак, зараз Миргородський санаторно-курортний комплекс, що розкинувся на території гігантського природного парку площею 45 га, включаючи "Полтаву", приваблює не істориків і археологів, а відпочиваючих, які бажають поєднати якісне лікування з відмінним відпочинком.

Інфраструктура

Здравниця складається з декількох будівель, схованих у купах зелених дерев: спального семиповерхового корпусу, їдальні, лікувально-діагностичного центру та Палацу культури. До послуг відпочиваючих - власний бювет на території санаторію, кафе і бар, дискотека, лазня і сауна, відділення банку і пункт обміну валюти. Дорослі постояльці здравниці, які прибули на відпочинок з дітьми, можуть залишити дітлахів з вихователями в дитячій кімнаті на час проведення лікувальних процедур чи інших заходів. У Миргороді є власний музей історії, а тим, кому цього здасться недостатньо, варто відвідати екскурсійне бюро на території оздоровниці.

Територія

У парку, що оточує будівлі санаторію, розташовані дитячі та спортивні майданчики, працює автостоянка і прокат спортінвентаря, для бажаючих проводяться уроки верхової їзди. У парковій зоні є невелика водойма, а на річці Хорол організований лікувальний пляж, там же працює прокат човнів. За бажанням або за приписом лікаря відпочиваючі можуть зайнятися спортивною дозованої ходьбою на доріжках зі спеціальною розміткою.

Адреса: Україна, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Гоголя 112.

Номери

Однокімнатний Одномісний Люкс С Стандарт

Трикімнатний двомісний люкс У підвищеної комфортності

Трикімнатний двомісний люкс У покращений

Двокімнатний двомісний люкс А підвищеної комфортності

Двокімнатний двомісний люкс А покращений

Двокімнатний двомісний люкс А стандарт

Однокімнатний одномісний покращений

Однокімнатний одномісний стандарт

Однокімнатний двомісний покращений

Однокімнатний двомісний стандарт

Лікування

Санаторій Полтава міста Миргород приймає на лікування пацієнтів із захворюваннями:

 • кишечника;
 • периферичної нервової системи;
 • опорно-рухового апарату;
 • печінки та жовчних шляхів, гепатит, холецистит, ангіохоліти;
 • хронічним гастритом з секреторною недостатністю;
 • хронічним колітом і ентероколітом поза фазою загострення;
 • дискінезією жовчних шляхів і жовчного міхура;
 • гінекологічними захворюваннями.

Однією з переваг здравниці є той факт, що на її базі працює спеціалізоване реабілітаційне відділення для хворих після операцій на жовчному міхурі і шлунку.

Ціни

Ціни на 2019 рік


У вартість з однієї людини на добу входить: проживання, 3-х разове харчування, лікування за призначенням лікаря.

Діти: приймаються тільки з 2 років.

Важливо:

с 01.07.18г.   – переход с профильного отделения в одно из реабилитационных отделений  доплата составляет - 114 грн. - взрослый,  дети до 18 лет- 105 грн.

Вартість бронювання номерів 1-но місних "Економ", 1-но місних "Покращених", 2-х місних "Покращених" номерів, номерів "Люкс" – 100 грн.

У неділю відпускаються тільки платні процедури.

Забронювати

Ваше ім'я:

Телефон:

Побажання до туру: