Види туристичного страхування

Види туристичного страхування

Збираючись вирушити в далекий вояж, самі завбачливі мандрівники оформляють туристичну страховку. Це механізм страхування ризиків, що захищає мандрівника і членів його родини під час поїздки у випадку раптової хвороби або отримання травми. Він дозволяє мінімізувати непередбачені витрати в поїздці. Туристичне страхування надає також особистий і майновий захист, а для тих, хто виїзджає за кордон, є необхідним документом для оформлення візи.

Сьогодні поїздка у відпустку за кордон перестала бути показником особливого статусу, чимось престижним, такий вид відпочинку став доступний багатьом. З кожним роком збільшується число мандрівників, мігруючих в самих різних напрямках, які освоюють нові маршрути і маловідомі куточки Землі. З ростом числа туристів, підвищується і кількість проблем, що підстерігають мандрівників у незнайомих місцях. Але не тільки в закордонній поїздці турист може потрапити в непередбачені обставини, навіть вирушаючи до Криму, наприклад, на відпочинок у санаторій "Полтава-Крим", про всяк випадок варто запастися страховкою. Це буде найоптимальнішим рішенням для забезпечення безпеки свого перебування в подорожі.

Існує кілька видів туристичного страхування.

Медичне страхування

Призначено для компенсації витрат на всі послуги медиків: від надання невідкладної допомоги до оплати лікування в стаціонарі. Включає також купівлю ліків і догляд за хворим. Страховка поїздки на морський курорт, наприклад, на відпочинок в Єгипті, позбавить від багатьох несподіванок і, у разі необхідності, забезпечить реальну допомогу і допоможе уникнути значних фінансових витрат.

Страхування від нещасного випадку

Передбачає виплату страхової суми при травмах, нанесенню шкоди здоров'ю, при настанні смерті застрахованої особи, якщо страхова подія настала в результаті нещасного випадку.

Страхування фінансових ризиків

Страхова сума виплачується у випадках, коли застрахована особа відмовляється від поїздки, не встигає за термінами - запізнюється. Відшкодування збитків у зв'язку з поїздкою, що не відбулась, але вже була  оплаченою, буде здійснено, якщо для цього була поважна причина - раптовий розлад здоров'я самого туриста або його близького родича, або навіть смерть.

Страхування багажу

Передбачено відшкодування збитків, якщо багаж повністю втрачений, пропав або зіпсований. Приміром, якщо збираючись на лікування в санаторії Трускавця, клієнт сів на літак, що здійснює рейс до Львова, а його багажу по прильоту на борту не виявилося, і авіакомпанія не змогла знайти і повернути його пасажирові, то по страховці компенсації підлягає вартість втрачених речей.

Страхування цивільної відповідальності

Даний вид страховки покриває витрати клієнта у випадку якщо, відповідно до законодавства країни перебування, його зобов'яжуть відшкодувати шкоду, заподіяну здоров'ю або майну третіх осіб.

Майнове страхування

Компенсації підлягає псування майна застрахованої особи, заподіяне унаслідок пожежі або під впливом різного роду зовнішніх факторів, а також, якщо збиток майну навмисне завдано третьою особою.

Асистанс (АS)

Комплекс послуг, обумовлений рамками договору, які мають бути надані клієнту в момент необхідності. Це вид екстреної допомоги, яка може бути надана як у натурально-речовій формі, так і у вигляді грошової підтримки за допомогою технічного, медичного або фінансового сприяння.