Куди поїхати відпочивати навесні?

Куди поїхати відпочивати навесні?

Вважається, що найкраща пора для відпустки - це літо. І це не дивно - можна насолоджуватися сонячними променями, поїхати на море. Однак не завжди виходить взяти відпустку саме в цей період. У такому разі не варто засмучуватися - будь-який час року по-своєму прекрасно. У цій статті ми розглянемо особливості весняного відпочинку.

Тим, хто віддає перевагу відпочинку на морі, можна в цей час року порадити Таїланд, Єгипет та Об'єднані Арабські Емірати. Також можна відвідати Канарські острови або Майорку - тут курортний сезон триває цілий рік. Любителів екзотичного відпочинку безсумнівно привернуть В'єтнам, Шрі-Ланка, Сейшели та Мальдіви. А ось середземноморські курорти відкривають сезон пізніше. Любителі зимового відпочинку із задоволенням можуть провести час на гірськолижних курортах Австрії, Швейцарії, Франції, Андорри та Болгарії.

Розглянемо кожен весняний місяць в плані відпочинку.

Березень

Цей місяць підходить як любителям пляжного відпочинку, так і людям, що не мислячим відпочинок без гірськолижних курортів. Як одним, так і іншим ідеально підійде Європа. У березні вигідною буде купівля туру до Греції. У цей період ціни на відпочинок у цій країні нижче максимальних в 6 разів. Однак, варто мати на увазі, що в Елладі в березні ще прохолодно. Якщо ви вибрали Грецію - варто відвідати Афіни, Халкідікі і Салоніки. Але, безперечним "хітом" для березня буде відпочинок на Сейшельських островах - ось де справжній рай на Землі!

Квітень

Якщо ви плануєте відпочити у квітні, то ціни на путівки будуть досить помірними. Це можна пояснити тим, що курортний сезон в більшості країн ще не розпочався. А якщо врахувати те, що температура повітря вище, ніж у березні, то квітня можна назвати досить привабливим місяцем для відпустки. З країн, де можна відпочити в цьому місяці, можна порадити В'єтнам та Індонезію.

І, разом з тим, про батьківщину також забувати не варто. У квітні в більшості регіонів нашої країни встановлюються досить комфортні погодні умови, а красивих і цікавих місць у нас також достатньо. Наприклад, в цей час року дуже красиво в Карпатах. Цей регіон приваблює туристів неповторними гірськими краєвидами, а також чистим повітрям, насиченим п'янким ароматом лісів. У цих місцях можна не тільки приємно провести час, але і поправити своє здоров'я. Тут багато різних лікувально-оздоровчих установ, серед яких можна виділити, наприклад, санаторій «Перлина Прикарпаття» у Моршині.

Травень

Так, як травень - це вже практично літо, то у людей, що вирішили відпочити в цьому місяці виникає "проблема" вибору.

Якщо ви віддаєте перевагу відпочинок на морі, то вам можна порадити такі країни, як Іспанія, Італія, Єгипет, Туреччина. Також у туристів користується успіхом в цьому місяці острів Крит. Температура повітря тут досягає 35 градусів.

Якщо ви любите екзотичний відпочинок - ви безсумнівно отримаєте величезне задоволення від відвідування таких країн, як Непал, Сінгапур, Йорданія, Шрі-Ланка і, особливо, Куба.

У нашій країні в цей час року можна провести незабутній час в Криму. Погода тут встановлюється вже літня, а ціни ще не досягли свого піку. У травні вже чекають своїх гостей будинки відпочинку і пансіонати Алушти, Ялти, , Судака, Євпаторії. Травневий відпочинок в Криму також приваблює тим, що в цей час тут ще немає величезної кількості відпочиваючих.

Якщо ви хочете відпочити з дітьми найбільш оптимальним варіантом буде Єгипет. Навесні в країні стародавніх пірамід встановлюється комфортна температура 25-27 градусів. Для відпочинку з дітьми в нашій країні найкращим варіантом безумовно буде Євпаторія. Відпочинок в Євпаторії користується у маленьких туристів величезною популярністю. Цей кримський місто по праву вважається одним з кращих дитячих курортів Європи.

Підбивши підсумки, можна з упевненістю сказати, що весна - прекрасна пора для відпустки!