Відпочинок в Криму навесні

Відпочинок в Криму навесні

Ви бували на Кримському півострові? Тільки влітку? Значить, ви не знаєте що таке Крим у найпрекраснішу пору - у весняну пору. Це - час цвітіння. Буяння фарб і ароматів.

Краса-то яка!

Чим хороша весна? У матеріальному плані - це дешевий відпочинок в Ялті. Отже, на відміну від літнього періоду, економія коштів. Ви скажете, що весняні деньки не найбільші спекотні для купання. Так, не самі. Але хто сказав, що занурюватися слід тільки в гарячу воду? Наприкінці квітня, у травні вода тут прогрівається до 20 градусів. Тобто зануритися цілком можливо. Освіжає вода, підбадьорює.

Саме в цей час так чудово відключитися від суєти великих міст. Це неможливо в пляжний сезон. А, отже, ваша нервова система може бути нормалізована тільки навесні. На її стан благотворно вплинуть різнобарвні «килими» з квітучих рослин, які можна спостерігати, перебуваючи на відпочинку в Криму. Особливо в цьому плані приваблюють туристів санаторії Алушти.

У похід по горах

Кримські гори в травні. Який кришталевий повітря. Яка кришталево чистий вода гірських річечок. Чудово побродити по зарослих деревами і чагарником схилах. Здійснити захоплюючу поїздку на конях, а чого варто відвідування знаменитого Нікітського ботанічного саду. Тут зібрана унікальна колекція екзотичних рослин, якій майже два століття! Як чудово виглядають оазиси з тюльпанів та ірисів, півоній і нарцисів. Дурманний запах квітучих акацій, японської вишні, магнолії, бузку. Якщо ви приїдете відпочивати в санаторій «Полтава-Крим», то обов'язково здійсніть сюди екскурсійну поїздку. Це недороге задоволення - вартість огляду рослинного світу для дітей 15 гривень, а для їх батьків - 30. Сад функціонує з 9.00 до 16.00.

Обов'язково зробите сходження на гору Аю-Даг. Це приголомшливі враження. Від панорами дух захоплює! Звичайно, на вершину вас може доставити і «канатна дорога», але краще всього по неї спуститися назад.

Не забудьте пройтися парком і палацом, що колись належав знаменитому дворянського роду Раєвських, які пов'язані з Вітчизняною війною 1812 року, дружбою з великим Пушкіним.

Якщо ви любитель похідного життя. То вона пропонується, як кажуть, в широкому асортименті. І по складності маршруту. І по великій кількості наявних у ній послуг. І, зрозуміло, за ціною. Можна обмежитися і сухим пайком в наметі. А можна, по ходу подорожі, здійснювати ночівлі в готелях з найрізноманітнішою розважальною програмою і стравами на будь-який, найвимогливіший смак.

Цікаві варіанти подорожей з оглядами печер Чуфут-Кале, Тепе-Кермен, полазити по скелях, в тому числі і по зухвалому приплив адреналіну спуску з висоти на мотузці.

Середнього рівня подорож у групі таких же мандрівників вам обійдеться не більше ніж в 150 гривень. Однак двох або трьох денний задоволення від походу до гірських водоспадів, купанню в підбадьорливої гірській воді стоїть в обсязі від 500 до 700 гривень. Але це, як мовиться, цього варто.

А у що обійдеться проживання в кримських містечках навесні? Можна зняти кімнату за 150 гривень на добу. Однокімнатна квартира подорожче - 300. Будинок - 150 - 400. Втім, можна поторгуватися. Коли немає напливу відпочиваючих, господарі йдуть на поступки. Що ж до номерів у готелях, то найдешевші - 120 гривень.