Мінеральні води курорту Миргород

Мінеральні води курорту Миргород

Миргород - красива назва красивого місця, розташованого в Полтавській області. Популярність цьому благословенному місту, нині найбільшій оздоровниці України, принесла знаменита миргородська мінеральна вода. Рука творця щедро обдарувала місцину м'яким кліматом (літо тепле, зима м'яка, сніжна), мальовничою зеленню березових і соснових лісів, лікувальними торф'яними грязями, відомими не менше, аніж вода. Курорт Миргород сьогодні представлений у вигляді об'єднання санаторно-курортних закладів:

Профіль курорту

Усі санаторії мають вищу акредитацію, що дозволяє фахівцям приймати пацієнтів з такими захворюваннями:

  • захворювання сечостатевої системи;
  • захворювання периферичної нервової системи;
  • захворювання опорно-рухового апарату;
  • захворювання органів травлення;
  • порушення обміну речовин;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • цукровий діабет.

Лікувальний фактор: методики

Головне багатство курорту, безумовно, хлоридно-гідрокарбонатно-натрієва і хлоридно-натрієва мінеральна вода. Вона приємна на смак, чиста, в будь-який час року має незмінний хімічний склад і температуру, а ідеальне співвідношення в ній мікро-і макроелементів сприяє повному засвоєнню організмом. Саме це посилює оздоровчий ефект. До речі, про склад. Він аналогічний тому, що мають води прославлених на весь світ німецьких курортів Соден, Баден-Баден, Аахен. Воду п'ють, приймають з нею ванни.

У санаторіях курортного комплексу «Миргород» застосовується комплексний підхід для зцілення всього організму в цілому, а не тільки відновлення окремих систем і органів. Медиками розроблено і з успіхом впроваджуються технології збереження природного складу миргородської води, застосовуються унікальні методики по збагаченню її препаратами на основі цілющих трав.

У результаті можна не тільки домогтися стійкого ефекту при лікуванні травної, ендокринної систем, а й вивести шкідливі нітрати, канцерогени, радіонукліди, відновити і суттєво зміцнити нервову, імунну системи. Загалом, протистояти всім шкідливим факторам, що підстерігають сучасної людини на кожному кроці.

У розпорядженні професіоналів курорту «Миргород» знаходиться сучасна лікувально-діагностична база, що відповідає всім вимогам медичної діагностики.

Компетентний персонал, комфортні корпусу, чудове оснащення, добре розвинена інфраструктура, щедрі природні дари, цікаві історичні місця (монастирі, кінний завод, будинок, де жив великий Гоголь) - такий «набір» не може не зцілити. А дорожче здоров'я, як відомо, нічого немає. Звучить банально, але це так.