Про користь відпочинку в сосновому бору

Про користь відпочинку в сосновому бору

У наш гіперактивну час, ми дуже рідко можемо собі дозволити повноцінний відпочинок на природі. Часу для відпочинку завжди не вистачає, і якщо вже ми його знаходимо, то провести цей час хочеться з максимальною користю для здоров'я.

Збираючись в довгоочікувану відпустку, ми намагаємося виїхати подалі від гамірного міста, від забрудненої атмосфери, від нервового напруження. І тільки потрапляючи в лоно природи, ми розуміємо, як корисний для здоров'я відпочинок в лісовому масиві або в сосновому бору.

Відпочинок у лісі найкраще планувати на теплу пору року. У цей час листя й хвоя максимально очищають повітря, практично роблячи його стерильним. Сосни та ялинки по праву вважаються "зеленими легенями нашої планети". Навіть кілька днів, проведених в оточенні цих "лікарів природи", часом назавжди можуть позбавити від деяких захворювань.

Користь унікального соснового повітря доведено давно. Ще в давнину, в приміщенні, де перебував хворий, розкладали соснові та хвойні гілки, для знищення шкідливих бактерій.

Україна багата сосновими масивами і змішаними лісами, а так само санаторіями, розташованими в самих екологічно чистих зонах. Люди, що мають всілякі захворювання дихальних шляхів, дуже швидко відчують полегшення, якщо хоч раз побувають у санаторії "Алмаз", який розташований в місті Трускавець, біля гірського масиву змішаного лісу. Хвороба обов'язково відступить, адже сосни і ялини, що переважають у цих місцях, є природним інгалятором.

Унікальні лікувальні властивості сосни допомагають навіть тим людям, яких не змогли вилікувати найсучасніші лікарські препарати. Крім захворювань дихальних шляхів, дія хвої поширюється на лікування багатьох інших захворювань:

  • порушення нервової системи;
  • авітаміноз;
  • хвороби хребта;
  • хвороби зубів і ясен.

Всі санаторії та бази відпочинку Трускавця, розташовані поблизу хвойних насаджень, круглий рік приймають потребують лікуванні та оздоровленні пацієнтів. Без хірургічних втручань і дорогих лікарських препаратів, тільки грунтуючись на природних ресурсах, вам допоможуть здолати самі різні захворювання серцево-судинної та ендокринної системи. Навколишнє вас природа зробить благотворний вплив абсолютно на весь організм, зарядить його енергією і допоможе підвищити імунітет.

Не менш ефективним для лікування є відпочинок в санаторії "Полтава-Крим". Прекрасна лікарня, що надає можливість кожному відпочиваючому позбутися таких недуг, як:

  • подагра;
  • ревматизм;
  • міжхребцевий остеохондроз;
  • невропатія і багатьох інших хвороб.

Якщо ж ви здорові і хочете просто відпочити в екологічно чистій місцевості, максимально зарядитися енергією лісу і дати можливість своїм легким дихати вільно, то санаторій Женева в Трускавці - саме відповідне місце для цього. Ви будете надані тільки собі і навколишнім вас природі. Комфорт і ефективний відпочинок супроводжуватимуть вас протягом всього вашого перебування в цій місцевості.