8 шкіл в Єгипті, де вчитися віндсерфінгу

8 шкіл в Єгипті, де вчитися віндсерфінгу

Хургада і Дахаб давно перетворилися на «резиденції» виндсерферов з усього світу. Пристойний вітер в цих краях дме майже завжди (влітку трохи сильніше, ніж взимку), по узбережжю розкидані десятки шкіл і прокатних центрів, і полетіти в безвізовий Єгипет можна буквально в будь-який момент. Детально вивчивши споти в двох курортних містечках, Allbooking.com.ua знайшов 8 станцій для тих, хто жадібно бажає зайнятися віндсерфінгом.

Станція Томмі Фрідл Хургада

Німецька школа Томмі Фрідл названа на честь свого засновника, який організував при готелі Jasmin справжній тренувальний центр. 99 відсотків часу в році тут дме сильний вітер уздовж берега (що дозволяє під хорошим кутом укочується від берега в море). Якщо вітер особливо сильний, учнів ведуть в пристойного розміру лагуну (вона з'єднується з морем невеликим каналом), в якій в спокійній обстановці можна освоїти ази віндсерфінгу. Вибір дощок в засіках станції вражає - зазвичай в наявності є самі останні новинки серфпрома. Ціна питання: 10-годинний курс навчання - 160-180 євро.

«Північний вітер» Хургада

Станція «Північний вітер» при готелі Hilton Plaza - одне з найприємніших місць в Хургаді, де можна брати уроки віндсерфінгу. 11 років тому школу заснував відомий у колі екстремалів пітерець Сергій Чупров (або просто Чупер), автор численних навчальних посібників і затятий «продвиженец» цього виду спорту в народні маси. Станція розташовується не березі симпатичною лагуни, в якій зручно брати перші уроки новачкам. Раз на тиждень тут влаштовуються вечірки, на яких демонструється вміння тримати рівновагу під час танців на столі. Ціна питання: 8-годинний курс навчання - 160 євро.

Monster's Bay Хургада

Хлопці на цій російській станції при готелі Magawish люблять похвалитися довжиною своєї берегової лінії (два кілометри), уздовж якої катаються вінд- і кайтсерфери. Засновник «Бухти» - відомий російський спортсмен Олег Остриков на прізвисько «Монстр» - звідси і назва школи. Він став першим російськомовним інструктором з віндсерфінгу в Єгипті, влаштувавшись тут ще в далекі 90-ті. Сам пляж - з чистим і глибоким піском. При станції знаходяться бар з напоями та закусками, душ, чилаут і пара магазинчиків з серфовой одягом. Мається безкоштовний WiFi. Ціна питання: 6-годинний курс - 100 євро (далі - 25 євро на годину).

Ibi & Friends Хургада

Одна з найстаріших віндсерфінгових шкіл в Хургаді більше відома як «станція при« Софітель », тому що розташовується біля готелю Mercure, яка раніше називалася Sofitel Hotel. Акваторія починається з п'ятиметрової мілководній зони (добре підходить для біч-старту) зі спокійною і рівною водою. Причина цьому - виступ з навітряного боку, який не заважає вітрі. Бухти як такої тут немає, і спливати у відкрите море доведеться буквально з перших занять віндсерфінгом. При помірному вітрі це не так вже й страшно, але при сильному - новачкам може стати не по собі. Ціна питання: 4-денний курс (по 2 години на день) + вільне катання протягом усього дня - 210 євро.

Club Mistral Дахаб

Школи популярного міжнародного центру Club Mistral розкидані по всьому Єгипту (наприклад, його філія є навіть в Марса-Аламі). Але за кращою «каталкою», зрозуміло, потрібно їхати в Дахаб, де є дві станції під цією вивіскою: одна - при готелі Hilton, інша - при готелі Le Meridien Resort. Новачкам слід вибирати саме «Хілтон», тому що станція розташована на березі знаменитої Дахабських лагуни (Lagoon). Вона закривається з моря великий піщаною косою, яка захищає бухту від хвиль і створює гладку воду. Ціна питання: 10-годинний курс навчання - 170-200 євро.

Dahab Extreme Club Дахаб

Ще одна станція на березі Дахабських лагуни під зав'язку укомплектована російськомовними інструкторами, а також новими вітрилами Neil Pryde і дошками Fanatic колекції 2013 року. Сховатися від сонця в перервах тренувань можна на подушках під величезним навісом, де вирує життя: одні дивляться серф-відео, інші перевіряють пошту і постять знімки в соцмережі, треті просто валяються і базікають. Заняття проводяться для серфінгістів будь-якого рівня (включаючи дітей). Ціна питання: 10-годинний курс (5 годин з інструктором + 5:00 самостійного катання) - 130 доларів.

Harry Nass Дахаб

Міжнародний серф-центр Harry Nass окупував всі ласі шматки узбережжя Дахаба. У цієї школи тут чотири філії, і покататися можна в кожному з них. Станція номер один - у готелю Coralia, знаходиться в захищеній від вітру Дахабських лагуні і підходить для всіх рівнів катання (від новачків до профі). Друга станція, біля готелю Iberotel Dahabeya, теж годиться для «чайників». Тут прекрасний пляж (кататися можна без тапочок), і вітер дме вже міцніше. Третю станцію потрібно шукати у готелю Swiss Inn, а четверту - біля готелю Bay View Resort & Spa (тільки для профі). Ціна питання: 5-денний курс навчання (10 годин) - 160 євро.

Zone Хургада

Головний плюс цього місця - багатопрофільність. Тут навчають і кайтсерфінгу, і віндсерфінгу, і навіть екзотичного і поки маловідомому вейккайтінгу (займаючись яким, можна здійснювати більш затяжні стрибки у порівнянні з вейкбордингом). Станція розташована на березі просторої акваторії, по якій гуляє вітер, але де взагалі немає хвиль, що дозволяє швидко освоїти ази катання на дошці. Інструктори в школі, в основному, росіяни і болгари. Заняття проводяться як індивідуально, так і в групі (не більш шести осіб). Ціна питання: 8-годинний курс - 160 доларів.