Піші походи з дітьми

Піші походи з дітьми

Похід з дітьми - справа відповідальна і серйозна. Якщо ви себе не досить впевнено почуваєте на природі, то найкраще для піших прогулянок з дітьми вибрати легкі маршрути. Так, санаторії Східниці в якості таких пропонують похід у наметові табори. Шлях проходження буде рівнинний. Так що приводів для тривог про те, що можна впасти з обриву, не буде. У таких маршрутах дитина знаходиться під вашим постійним наглядом і наглядом.

Є один варіант походів з дітьми - вибрати самостійний маршрут. У такому випадку ви зможете повністю насолодитися красою гір і лісів, а також відчути їх тілом і душею. Якщо ви себе будете почувати в горах комфортно і затишно, дитина відчує це, і також буде вести себе добре.

Піші прогулянки з дітьми - важлива і потрібна справа. Головне, щоб дитина залишилася задоволеним, а не був розчарований від спілкування з природою. Нелюбов до походів багатьма дорослими людьми пояснюється тим, що у них в дитинстві були отримані психологічні травми від них. Вирушаючи в похід з дитиною, тверезо оцініть його можливості.

Побутує помилкова думка дорослих про те, що якщо дитина з ранку до ночі без зупинки стрибає і бігає будинку, то йому також легко буде і в поході. Пам'ятайте, що кожна дитина - це спартанець, але ніяк не марафонець. Тому, вибираючи маршрут для походу, віддайте перевагу рівнинним шляхах з нескладними переходами. Також слід враховувати час року і дистанцію.

Сьогодні піші походи і санаторії Закарпаття дуже популярні. Походи благотворно впливають на розвиток і формування особистості дитини, виховують в ньому позитивні якості. Це доведено кращими педагогами світу.

Ціни на відпочинок у Трускавці залежать від того, який ви вибрали пансіонат: для сімейного або для активного відпочинку. Так, активні види відпочинку, в тому числі походи з дітьми, привчають дитину до дбайливого ставлення до природи, до цілеспрямованості, до почуття прекрасного, доброті і дружбі.

Переваги піших прогулянок з дітьми:

  • покращують сімейне взаєморозуміння;
  • грають виховну роль;
  • вчать дітей взаємодопомоги, взаєморозуміння;
  • привчають дитину до фізичних навантажень;
  • вчать дитину досягати поставлені цілі;
  • походи сприяють сімейному зближенню, її зміцнення;
  • допомагають знайти спільну мову;
  • сприяють вивченню природи;
  • грають важливу роль у духовному вихованні дитини.

Ще одним важливим аспектом у піших прогулянках з дітьми є фізкультура. Адже змусити дитину робити зарядку - справа не з простих. Та й багато діти замість того, щоб грати в активні ігри на вулиці, краще сидіти вдома за комп'ютером. Все це призводить до ослаблення дитячого організму і до розвитку різних захворювань. Походи ж захоплюють дитини фізкультурою без жодних на те зусиль. Адже їм дуже цікаво забратися на вершину або дійти до таємничого печерного міста. І заради всього цього вони згодні долати найрізноманітніші перешкоди на своєму шляху.

Якщо підбивати підсумок всьому вище сказаному, то можна констатувати той факт, що піші прогулянки з дітьми грають оздоровчу роль для його організму. Не лінуйтеся! Ходіть разом з дітьми в походи!