10 смачних музеїв: сир, хамон і пастила

10 смачних музеїв: сир, хамон і пастила
Їжа - не просто життєва необхідність, спосіб заправки організму корисними речовинами. Це ще й складова національної ідентичності, елемент культури і частина історії практично будь-якої держави. Тому в багатьох країнах влаштовують музеї, присвячені місцевим специалітет. Allbooking.com.ua знайомить вас з найбільш цікавими.

Музей какао та шоколаду Брюссель, Бельгія

Вся історія тонізуючого ласощі постане перед поглядом відвідувача цього музею в самому центрі бельгійської столиці. Народжений в Новому Світі з таємничих церемониалов майя та ацтеків, шоколад пройшов великий шлях, перш ніж перетворитися на знайомі всім плитки та цукерки. Він навіть встиг стати з напою їжею. Експозиція демонструє, як це сталося і який сьогодні бельгійський шоколад.

Будинок сиру «Грюйєр» Швейцарія

Фабрика з виробництва самого знаменитого швейцарського сиру одночасно є і музеєм. Тут зручно спостерігати за процесом його виготовлення і вивчати історію сироваріння на спеціально влаштованій виставці. Зрозуміло, не відмовлять і в дегустації продукції. В експозиції задіяні всі п'ять органів почуттів - експонати сприймаються на вигляд, на слух, на запах, на смак і на дотик.

Музей піци Pizza Brain Філадельфія, США

Кока-кола і гамбургер - ось і весь вклад США у світову кулінарію. Вся інша національна кухня привезена на континент першими переселенцями з Європи. Італійців серед них було багато, і класична піца міцно увійшла в побут. Яке місце вона зайняла не тільки на столі, але і в масової американській культурі, можна дізнатися у Філадельфії, в першу в світі музеї піци.

Музей шоколаду Барселона, Іспанія

Перші галеони, навантажені какао-бобами, перетинали Атлантику і прибували до Іспанії, змагаючись у прибутковості з перевізниками чистого золота інків. І хоча першість у виготовленні шоколаду іспанці поступилися Швейцарії та Бельгії, любов до цього делікатесу збереглася. Макет Барселони з шоколаду - її апофеоз.

Пекарня кренделів Джуліуса Стерджіс США

Нові технології сюди не допускаються. Виробництво належить одній родині, спадкоємці змінюють один одного ось уже півтори сотні років. І протягом усього цього часу тут зберігається рецепт, обладнання та печі, в яких випікаються оригінальні солоні кренделі. Історію можна вивчити за експонатом, а виробництво не тільки поспостерігати, а й освоїти зі шматком тесту в руках.

Музей марципану Сентендре, Угорщина

Борошно із суміші мигдалю з цукровою пудрою не просто приємна на смак, але і дивно пластична. З неї можна виліпити будь-яку фігурку, чим і займаються незліченні кондитери у всьому світі. Прекрасні зразки такого кулінарного мистецтва доступні для огляду в центрі Угорщини. Головне призначення марципану не забуте: до закінчення терміну придатності експонати з'їдаються і замінюються свіжими.

Сирний завод Bergeron Квебек, Канада

Для канадського сімейства Бержерон фамільна історія - це історія сироваріння. Вона зафіксована в документах, фотографіях і фільмах, дбайливо збережених для потомства і гостей ферми. Триває історія і сьогодні, коли кожен день на очах відвідувачів відбувається диво перетворення молока в сир декількох сортів.

Музей хамона Мадрид, Іспанія

Кращий хамон НЕ коптять, а в'ялять, засунувши свинячу ногу в бочку з сіллю на кілька місяців. Смак залежить від породи тварини і від корму, який воно отримувало. Найдорожчий хамон роблять з м'яса чорних свиней, відгодованих виключно жолудями. Але є ще кілька сотень варіантів з неповторним смаком, і всі вони представлені в мадридському музеї. Це не експозиція в звичному розумінні, але відмінний магазин з вибором м'ясних делікатесів і столиками для ланчу.

Швейцарський музей борошна і хліба Швейцарія

Експозиція музею на чотирьох поверхах «розповідає» про історію перетворення зерна в хліб, простежуючи цей процес за десять тисяч років. Відвідувачі, особливо якщо вони міські жителі, часто сильно дивуються, усвідомивши скільки праці має бути вкладено, щоб отримати здобну булку, батон або коржик. Так що швейцарське містечко Ешален сильно допомагає заповнити прогалини в знаннях.

Музей пастили в Коломні Московська область, Росія

Унікальний чисто російський продукт мало відомий за межами нашої Батьківщини, бо є його треба свіжим, а сохне він швидко. Зате в Росії пастила давно користується особливою любов'ю і популярністю. Старовинний рецепт її приготування дивно співзвучний сьогоднішній моді на екологічну чистоту і низькокалорійне харчування, адже пастила робиться зі свіжих яблук та меду. Як це відбувається, демонструє музей в підмосковній Коломні.