Понеділок, 21 грудня 2015 16:59

Шоу «Тисяча і одна ніч», Хургада

Шоу «Тисяча і одна ніч», Хургада

Квиток на це тригодинне шоу в готелі «Тисяча і одна ніч» (Alf Leila Wa Leila) коштує не дуже-то дешево - 35 доларів, тому багато туристи відмовляються заглянути на нього, припускаючи, що окрім традиційного танцю живота там більше нічого й не буде. І припускаються серйозної помилки.

Перш за все, цікаво подивитися на сам готель «Тисяча і одна ніч», всередині якого можна втратити відчуття часу і потрапити з сучасної Хургади в Багдад, «де все спокійно», де башточки, куполи, візерункові стіни, мармур, і здається, що з -за повороту ось-ось здасться навантажений товарами ослик.

Почуття втрати часу ще більше посилюється на самому шоу, яке складається з пісень, танців, акробатичних номерів і танцю живота. Араби примудрилися вмістити в шоу всю історію Стародавнього Єгипту, розповісти про сфінксів і фараонів, про Шахеризада і Синбада, про килим-літак і гареми. Все це і так вже яскраво і незвично, але коли на сцені з'являються коні і запалюються факели - в залі, що вміщає 2500 чоловік, вже точно ніхто не шкодує про витрачені гроші.