Неділя, 27 грудня 2015 06:30

Ретімно, Крит

Ретімно, Крит

Ретімно - один з найзнаменитіших курортів на півночі острова. Тут гарні пляжі, багато дискотек, що ні вулиця - то лад сувенірних магазинчиків і вуличних кафе, а по набережній поширюють чарівні запахи таверни: тут годують мезе, а до нього подають узо.

Навколо нього, як і належить, вздовж узбережжя стоять маленькі курорти-супутники: Аделі, Планатьяс, Балі і Панормо. Останні два - найбільш популярні.

Невеликий тихий Балі знаходиться всього в 25 кілометрах від Ретімно. Скелі, море, затишні бухти з підвітряного боку, пишна зелень і снують від причалу рибальські човни та прогулянкові катери. Це місце вважається самим відповідним для спокійного розміреного відпочинку.

Курорт Панормо - це променад готелів уздовж берега (22 кілометри від Ретімно). Ніяких сіл, рибальських човнів і місцевого населення. Сюди приїжджають виключно щоб відпочивати, засмагати і лише зрідка вибиратися за територію готелю. До речі, це одне з небагатьох місць на Криті, де є хвилерізи. Тому плавати тут можна навіть коли на морі сильне хвилювання.