Піші туристичні походи в Криму

Піші туристичні походи в Криму

Туристичний піший похід є одним з найбільш активних видів відпочинку. Піший похід - це перехід туристичної групи з однієї місцевості в іншу за заздалегідь обраним маршрутом. Такі походи дозволяють сповна познайомитися з невимовною красою Криму, а також насолодитися прекрасними пейзажами, яких тут предостатньо, при цьому не витрачаючи великих коштів. Наприклад, поєднуючи недорогий відпочинок в Трускавці, можна замість автобусних екскурсій відправитися в турпохід по довколишніх місцях, познайомившись з такими цікавими об'єктами, які не можна побачити під час групової екскурсії.

Переваги

Туристичні піші походи однаково підходять людям різного віку та соціальних категорій. У такому поході всі його учасники відчувають себе на рівних незалежно від того, ким вони є в повсякденному житті. У поході всі туристи почувають себе практично однією сім'єю, допомагають один одному долати різні труднощі, що з'являються на шляху. У турпоході також можна знайти собі друзів, а, можливо, і другу половину.

Під час походу можна дізнатися і побачити багато цікавого, зробити масу цікавих фотографій. Після багатогодинного переходу, відпочиваючи ввечері біля багаття, можна випробувати незабутні відчуття. Віддавши перевагу туристичному пішому походу, а не дорогому пансіонату, вас не будуть хвилювати такі питання, як вартість відпочинку в Закарпатті - адже у вас буде намет і все необхідне для проживання. Туристичний похід дозволяє змінити обстановку, забути про суєту, міський шум, про всі проблеми. У такому поході можна відмінно відпочити фізично, а також повернути емоційну рівновагу. Цьому сприяє незабутньої краси природа, чисте повітря, кришталево чиста вода гірських річок, а також знайомство і спілкування з цікавими людьми. Під час походу є можливість подивитися на життя по іншому. Пісні під гітару біля вогнища дають незабутні відчуття тепла, затишку і романтики.

Все найцікавіше

Піші туристичні походи дають можливість подивитися будь-які куточки Кримського півострова, навіть самі заповідні і віддалені від цивілізації, а не тільки курорти Криму: Ялту, Феодосію, Євпаторію, Алушту. У такий похід може без проблем відправитися будь-яка людина. Новачкові зазвичай не складає особливих труднощів пристосуватися до похідних умов. У похід можна також взяти і дітей. Для них це також буде дуже цікавим заходом.

У туристичний піший похід можна відправитися в будь-який час року. Так, якщо на вулиці холодно, для походу потрібні теплий одяг та взуття, а рюкзак буде важче, ніж влітку. Однак, після походу це все буде здаватися дрібницею. У той час, коли багато ваші знайомі ведуть нездоровий спосіб життя, ви насолоджуєтеся єднанням з природою, спілкуванням з близькими за інтересами та за духом людьми. Варто лише один раз піти в турпохід, насолодитися чарівними краєвидами гір і лісів, чистим і п'янким повітрям, і для вас це заняття стане одним з улюблених в житті.