Четвер, 10 грудня 2015 00:44

Негомбо, Канді

Негомбо, Канді

Розташований на березі океану всього в 10 км від міжнародного аеропорту, Негомбо може стати непоганою альтернативою ланкийской столиці для відпочинку після виснажливого перельоту. Саме звідси багато мандрівники починають своє дослідження Цейлону.

Негомбо - старий портове місто, здавна відправляв до Європи шхуни і барки, навантажені всілякими прянощами. Він досі оточений старими плантаціями, на яких вирощують корицю. Можливо, кориця, що лежить у вашому кухонному шафці, родом саме з Негомбо!

Від голландців місту дісталося безліч колоніальних пам'ятників: потужний старовинний форт і навіть мережу каналів, до яких голландці живлять якусь нездорову пристрасть. У місті і зараз живе чимало нащадків колонізаторів, які сповідують християнство, тому тут на одній вулиці можна побачити католицький костел, буддійську ступу, індуїстський храм і мечеть.

Лагуни Негомбо відомі різноманітністю своїх мешканців, і щоранку рибалки привозять до міста свій багатий улов. На рибних ринках чекає свого покупця не тільки риба, а й краби, креветки та інші лобстери. Що знайшли в собі мужність піднятися з світанком зможуть поспостерігати за поверненням рибальських шхун в порт і прийняти участь в рибному аукціоні.