Субота, 26 грудня 2015 07:24

Музей королівських будинків, Санто-Домінго

Музей королівських будинків, Санто-Домінго

У списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО входять історичні та природні пам'ятки з усього світу, які вважаються «спадщиною людства», яке ми повинні передати своїм нащадкам.

Для туристичних визначних пам'яток потрапити в цей список все одно що отримати «знак якості» - новий статус гарантує інтерес усього світу, кошти на охорону і відновлення. У сенсі складання списку обов'язкових місць для огляду, вибору ЮНЕСКО майже завжди можна довіряти.

У цьому особняку, збудованому в XVI столітті в стилі Ренесанс, перебували Королівський суд і губернаторський «офіс». Тут же любили влаштовувати вечірки офіцери. Сьогодні в Лас-Касас-Реалес розташовується один з кращих музеїв в країні з експозиціями, присвяченими індіанцям Таїно, африканським рабам і, звичайно, - куди тут без них? - Плаванням Колумба.

У музеї є величезна колекція зброї диктатора Трухільо (з самурайськими мечами і кинджалом з вбудованим пістолетом), безліч предметів колоніального періоду, витягнутих з затонулих кораблів (наприклад, купа монет, спеклися на морському дні у величезний шматок золота), старовинна аптека та інші експонати. Навпроти будівлі стоять сонячний годинник, побудовані в 1753 році. Дізнатися час можна було з вікон Королівського суду.