Лікування в санаторіях Трускавця

Лікування в санаторіях Трускавця

Лікарі рекомендують в якості профілактики багатьох захворювань і загального оздоровлення організму лікування в санаторіях Трускавця. Цей курорт є одним з кращих в країні. Природа і клімат цієї місцевості здатні творити чудеса. Хвойні та листяні ліси, чисте гірське повітря благотворно впливають на нервову систему, і підсилюють весь комплекс лікувальних процедур. Зимова температура повітря тут тримається приблизно -6 ° C, а літня температура - +27 ° C - завдяки їх поміркованості, вони легко переносяться більшістю приїжджих.

Заснований Трускавець в 1827 році, і перші методики лікування починалися з прийняття мінеральних ванн. В якості купалень використовували цей курорт до 1833 роки, і тільки після проведених досліджень мінеральних вод львівським фармацевтом Теодором Торосевичем, води Трускавця стали використовувати як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. На сьогоднішній день мінеральні джерела, розташовані у Трускавці займають лідируючі світові позиції вже протягом багатьох років. Крім широко відомої мінеральної води «Нафтуся», Трускавець налічує близько 13 цілющих оздоровчих мінеральних джерел, кожен з яких має свої особливі лікувальні впливу на людський організм.

Також в передмісті Трускавця знаходиться природне джерело озокериту, який по праву носить назву «гірського воску». Озокерит має протизапальні, розсмоктуючими і антиспазматическими властивостями, крім того він відмінно впливає на регенеративні процеси в шкірі. І ці його особливості прекрасно застосовуються лікарями при лікуванні багатьох шкірних дерматологічних захворювань, лікуванні нервової системи, порушеного обміну речовин, урологічних хвороб і багатьох інших. Одним з таких санаторіїв, які мають прекрасне відділення озокеритолікування, є санаторій «Перлина Прикарпаття». Розташований він на південному сході курорту Трускавець, місткість санаторію налічує 400 місць, і основним медичним профілем його є лікування хвороб травного тракту, порушеного обміну речовин і урологія (захворювання нирок і сечовивідних шляхів). У їдальні санаторію надається дієтичне та дитяче харчування. В інфраструктуру санаторію входять:

  • басейн, сауна;
  • тренажерний і танцювальний зали;
  • бар, більярдна, ігротека;
  • перукарня, бібліотека, дитячий майданчик;
  • камера зберігання, пункт прокату інвентарю, автостоянка;
  • медичний пункт.

Ціни на санаторно-курортне лікування в Трускавці цілком доступні, і підібрати відповідний номер в санаторії і відповідний курс лікувальних процедур можна виходячи зі своїх фінансових можливостей. Номери надаються від «люкс» до «економ класу».

Ще одним унікальним санаторієм Трускавця є санаторій «Молдова». Цьому оздоровчому комплексу немає рівних у всій Україні з лікування захворювань, які пов'язані з статевою дисфункцією та супутніми розладами. Відпочинок в санаторії «Молдова» і професійний підхід медичних працівників, допоможуть вам на довгий період забути про свої проблеми зі здоров'ям.

Якщо після довгого трудового періоду ви хочете на деякий час знайти тишу, спокій і затишок то санаторій «Карпати» прекрасний час для проведення свого відпочинку та оздоровлення. Основною перевагою цього санаторію є наявність власної стайні. Іпотерапія з успіхом застосовується при лікуванні захворювань хребта, реабілітації в посттравматичний період, деяких нервових розладах і навіть при гінекологічних захворюваннях.

Рекомендований лікарями термін проходження оздоровчих процедур в санаторіях Трускавця - не менше 12 днів, але бажано пройти повний комплекс лікування протягом 21 дня.