Лікування ожиріння у Трускавці

Лікування ожиріння у Трускавці

Про гарну фігуру і відмінне здоров'я мріяти правильно, але досягти цього - непросто. Ожиріння - одна з хвороб, яку потрібно лікувати роками. Лікувальна фізкультура, дієти, медикаменти, і навіть гіпноз ... Безліч дорогих, але неефективних методів.

Позбутися від зайвої ваги вам допоможуть санаторії Трускавця, звідки ви зможете повернутися зовсім іншою людиною. Один з головних напрямків курорту - позбавлення від ожиріння, що досягається із застосуванням унікальних природних факторів і комплексного підходу.

Способи боротьби з проблемою

Ожиріння - це не тільки наявність у людини зайвої ваги, але і серйозне захворювання, яке безпосередньо зачіпає обмінні процеси організму. Для хворих на ожиріння не рідкими є проблеми з шлунком, печінкою і травною системою.

Санаторно-курортний комплекс "Женева", наприклад, пропонує безліч різноманітних процедур, які допомагають позбутися не від симптомів ожиріння, а від його причин, закладаючи основу для зниження ваги після курсу лікування.

У звичайному житті успішне лікування ожиріння проходить вельми погано, тому що щоденні турботи не дають людині зосередитися на лікуванні. Немає ніякої можливості присвятити цілий день інгаляціям, лікувальним ваннам і іншим приємним і дуже корисним процедурам. У Трускавці ніхто і ніщо не перешкодить вам поєднувати приємне з корисним.

  • Гальванічні ванни, які поєднують в собі дію води і постійного струму, допомагають посилити кровотік, прискорюючи оновлення шкіри. Спелеотерапія дозволяє відтворити умови соляної печери, завдяки чому відновлюється нервова система, лікується астма, бронхіти.
  • Пухирці вуглекислої ванни заспокоюють нервову систему, тонізують шкіру, покращують кровообіг. Вакуумна терапія покращує тонус судин, гарантує спазмолітичну та протизапальну дію.
  • Рекомендується використовувати для очищення організму процедуру, при якій спочатку вода, а потім - відвар цілющих травм очищають товстий кишечник. Ця процедура знімає запалення, нормалізує обмін речовин, омолоджує шкіру.

Комплексний підхід до очищення організму допомагає привести в порядок роботу нирок, печінки і травної системи, очистити організм, а також сприятливо впливає на нервову систему. Такий підхід застосовується і в санаторіях Бердянська, але у Трускавця є ряд переваг.

У санаторіях курорту застосовуються найсучасніші методи лікування, і їх налічується більше ста двадцяти видів. Унікальна місцева мінеральна вода зміцнює імунітет, що сприятливо позначається на роботі травної системи людини, покращує обмін речовин. У санаторіях застосовується ароматерапія, вакуум-терапія, лікування вуглекислими і сухими вуглекислими ваннами. Для лікування дихальних органів використовується аерозоль кухонної солі, що допомагає впоратися з бронхітом, бронхіальною астмою, захворюваннями ЛОР-органів, пневмонією у фазі реконвалесценції, алергічним дерматитом.