Вибираємо індивідуальний тур

Вибираємо індивідуальний тур

Індивідуальний туризм - порівняно нове поняття, проте на сьогоднішній день такий вид проведення відпустки стає все більш популярним. На відміну від більш традиційного відпочинку з туристичною групою, індивідуальні тури надають можливість відправитися в будь-яку точку світу без будь-яких часових обмежень. І, неважливо, чи буде це дешевий відпочинок в Ялті або відвідування курорту в Таїланді, терміни такої подорожі кожен турист встановлює для себе сам. Основна ідея, що полягає в понятті індивідуального туризму - повна свобода вибору. Навіть безпосередньо в поїздці турист може змінити маршрут на свій розсуд і не залежати від групи, заздалегідь запланованої туристичної програми і гіда. Можна залишитися в будь-якому вподобаному місці довше, або навпаки, поїхати раніше, ніж планувалося спочатку.

На сьогоднішній день є кілька різних варіантів реалізації програм індивідуального туризму:

  • Поїздка до знайомих або родичів, котрі мешкають в іншій країні.
  • Індивідуальний туризм в буквальному сенсі - турист самостійно займається всіма етапами майбутньої поїздки, включаючи бронювання готелів, квитків і оформлення туристичної візи.
  • Індивідуальний тур, організований туристичним агентством, яке бере на себе всі організаційні питання, а турист просто насолоджується всіма перевагами такого варіанту відпочинку.

Вихід за звичні рамки

Клієнти туристичних компаній, що бажають придбати індивідуальні тури, зазвичай прагнуть не залежати від загальної групи, відпочинок якої розпланований заздалегідь. Такий варіант подорожей дуже подобається тим, хто не дуже любить підкорятися правилам колективних поїздок і груповому відпочинку в санаторії «Полтава-Крим» віддасть перевагу самостійну подорож до вбрання персонально їм місце. Творчі особистості, люди, які люблять ризикувати і бути незалежними від загальних планів можуть скористатися даними варіантом як найбільш зручним видом відпочинку. До речі, якщо турист прийняв рішення їхати без перекладача, то для своєї зручності йому краще вибрати мову тієї країни, куди він вирушає, або, принаймні, добре володіти англійською мовою.

Варіант індивідуального туризму прекрасно підійде тим людям, які люблять подорожувати самостійно або в компанії близьких, самостійно обираючи маршрут, тривалість і програму поїздки. У залежності від своїх уподобань, турист може вибрати пансіонати в Алушті, готель у Туреччині або просто цікаве місце в будь-якій точці світу. Подорожі у формі індивідуального туризму можна вибирати виключно в тих місцях, які дійсно хочеться відвідати.

Завдяки самостійно складеним маршрутом поїздки можна пройти з невідомих стежках і створити програму відпочинку, враховуючи лише свої особисті переваги. Приміром, любителі відпочинку на дикій природі можуть поїхати в екзотичні країни і провести час в самому центрі незнайомих джунглів, шанувальники шопінгу будуть раді поїздці у великі міста, які є законодавцями моди, а любителі гір можуть підібрати для себе тур з сходженням на одну з вершин світу.