Неділя, 13 грудня 2015 05:04

Гора Джебель-Хафіт, Аль-Айн

Гора Джебель-Хафіт, Аль-Айн

Джебель-Хафіт - скеляста гора, що піднімається серед пустелі на кордоні Аль-Айна з Оманом. Це найвища точка ОАЕ, її висота 1249 метрів. На вершині розташований оглядовий майданчик з ресторанчиком і стоянкою для машин. У ясну погоду можна оглянути все місто і його околиці; від такого виду просто захоплюють дух. В Еміратах багато оглядових майданчиків, але всі вони на рукотворних висотах, а ця - на висоті, створеної природою.

Трохи нижче оглядового майданчика знаходиться палац-резиденція наслідного принца Абу-Дабі шейха Халіфи бін Заїда. На півдорозі до вершини - новий п'ятизірковий готель-SPA, а біля підніжжя гори - курорт Ain Al Fayda c цілющими гарячими джерелами. В горі безліч печер, які також приваблюють туристів. Крім того, тут можна зустріти змій, лисиць і кажанів.

До оглядового майданчика ви доїдете по широкому сучасному шосе, вибігати на самий верх тринадцятикілометровий змійкою-серпантином. На цій же трасі щорічно взимку влаштовуються змагання велосипедистів, які залучають учасників з усього світу.