Понеділок, 14 грудня 2015 02:45

Атолл Хаа-Аліф, Мале

Атолл Хаа-Аліф, Мале

Атолл на північній частині мальдівського архіпелагу - гарне місце для порятунку від суєти і єднання з природою. Перший готель тут відкрився в 2005 році. Це бутік-резорт класу люкс Island Hideaway, чиї розкішні котеджі оброблені дорогого оніксу і благородним тиком. Крім нього, на острові є ще два п'ятизіркових резорту - Cinnamon Island Alidhoo і The Beach House at Manafar.

Максимально віддалений від цивілізації, Хаа-Аліф славиться своїми дайвінг-спотами і місцями для справжнього підводного сафарі. Буквально в парі десятків метрів від берега, прямо між «курьімі ніжками» свого бунгало, можна побачити морських черепах, скатів-мант, мурен, рифових акул і інших мешканців коралових рифів. Масками, трубками і ластами для снорклинга на Хаа Аліфе укомплектований кожен готельний номер, а більш серйозним устаткуванням для підводних прогулянок гостей постачає місцевий дайв-центр Meridis Diving School.

Як дістатися: близько години на гідролітаку з міжнародного аеропорту Хулуле, що в Мале, а потім 20-40 хвилин шляху на катері до обраного готелю.