Четвер, 17 грудня 2015 03:25

Археологічний променад, Таррагона

Археологічний променад, Таррагона

Каси Археологічного променаду знаходяться за порталом Рузі. Відразу після нього розташовані ворота бастіону Сан-Дієго, саме з них і починається маршрут по стародавніх пам'яток. Уздовж правого боку променаду тягнеться римська стіна. На деяких каменях цієї стіни і зараз можна побачити позначки на іберського мовою, залишені каменотесами. Вся стіна розбита на кілька ділянок, ближній до входу був зведений в II столітті до нашої ери, наступний - на сотню років раніше.

На другій ділянці стіни знаходиться Архієпископська вежа, а навпроти неї - статуя імператора Августа, подарована Таррагоне в минулому столітті. Далі розташовується бастіон Святого Домініка, в XVIII столітті служив гвардійським корпусом. Зараз усередині бастіону розташований музей, що розповідає про Таррагонского фортифікації.

Потім можна побачити давньоримську вежу Богослова і оглядовий майданчик. Після них йдуть Захисні ворота (сама нова споруда Археологічного променаду), а відразу за воротами - вежа Мінерви, ще одна антична споруда. Завершують маршрут ворота Заступниці, єдині збережені в Таррагоне римські ворота.