Субота, 12 грудня 2015 07:39

Улудаг, Анталія

Улудаг, Анталія

Один з найдорожчих і фешенебельних курортів Туреччини, розташований на території національного парку. Хоча на тлі цін європейських гірськолижних центрів відпочинок в Улудаге може здатися доступним. В основному за рахунок улюбленою турецької системи «all inclusive», куди входить і користування підйомниками, і практично всі готельні розваги.

Складних трас на курорті практично немає, а тому тут в основному навчаються початковим навикам гірськолижного спорту і пробують себе на пологих схилах. Практично всі прості траси розташовуються в мальовничих хвойних лісах, тут завжди тихо і безвітряно.

Коли закриваються підйомники, життя в Улудаге не завмирало. Оживають численні клуби і ресторани, дискотеки і бари. А за келихом шампанського тут частенько можна зустріти яку-небудь європейську знаменитість.

Опинившись на курорті Улудаг, варто обов'язково відвідати термальні джерела Ялова, відомі з часів Римської Імперії. Тут розташований цілий комплекс термальних турецьких лазень з відкритим басейном, у якому температура води цілий рік 37-38 градусів. Мінеральний басейн оточений дивовижним ботанічним садом, де росте понад тисячі видів екзотичних рослин і дерев.

Крім того, недалеко від Улудага знаходиться старовинний турецьке місто Бурса, до якого можна дістатися на фунікулері за 25 хвилин. У Бурсі варто прогулятися по історичному центру і побачити Зелену мечеть, мавзолей, Велику мечеть Улу-Джамі, Старі і Нові лазні.