Вівторок, 22 грудня 2015 23:07

Школа віндсерфінгу «Північний вітер», Хургада

Школа віндсерфінгу «Північний вітер», Хургада

Станція «Північний вітер» на території готелю Hilton Plaza - мабуть, найприємніше місце в Хургаді, де можна брати уроки віндсерфінгу. 11 років тому школу заснував відомий у колі екстремалів пітерець Сергій Чупров (або просто Чупер), автор численних навчальних посібників і затятий "продвиженец" цього виду спорту в народні маси.

Станція розташовується не березі симпатичною лагуни, в якій зручно брати перші уроки новачкам: тут немає хвиль, зате майже завжди дме хороший вітер. Вчитися можна індивідуально, або в групі (перший варіант - цікавіше, другий - дешевше). Схема зазвичай така: перші три дні ви займаєтеся з інструктором, після чого набирається досвіду в лагуні самостійно, орендуючи дошку з вітрилом на потрібну вам кількість годин.

Перепочити під час занять можна прямо на станції, розпиваючи зелений чай в чілауті або загоряючи на лежаку. Майже всі учні - російськомовні (росіяни, білоруси та українці), тому в місцевих "засіках" часто виявляються привезені як гостинців сало і в'ялена вобла. Як мінімум раз на тиждень у школі влаштовуються вечірки - щось на зразок "хрещення новачків", коли потрібно поділитися забавною історією про себе, а потім продемонструвати вміння тримати рівновагу під час танців на столі.