Четвер, 10 грудня 2015 01:34

Сади спецій, Канді

Сади спецій, Канді

Крім дорогоцінних каменів землі Цейлону багаті та іншим скарбом - спеціями. Саме через них миролюбним сингальці не давали спокійно жити спочатку південноіндійських загарбники, а потім і прийшли їм на зміну європейські колоніальні держави. З давніх часів купці і мореплавці здійснювали багатомісячні переходи на Шрі-Ланку, щоб заповнити трюми своїх кораблів ароматними багатствами.

Найбільше Шрі-Ланка завжди славилася своєю корицею. Кажуть, аромат коричних садів Коломбо можна було відчути ще на вході в портову гавань міста. Цинамонові плантації ланкийской столиці вже давно забудовані житловими кварталами, а центр вирощування спецій перемістився на прохолодні нагір'я в околицях Канді.

Тут вирощують все ту ж корицю, до 60% від світового обсягу якій виробляється на Шрі-Ланці; запашний перець і кардамон, мускатний горіх і гвоздику.

На багатьох плантаціях можна не тільки нарешті побачити на власні очі рослини, плодами яких ми звикли користуватися кожен день, але й купити свіжі прянощі і вироблені тут же ароматичні масла.