Понеділок, 28 грудня 2015 06:26

Палеокастриці, Корфу

Палеокастриці, Корфу

Курорт Палеокастриці - ідеальне місце для дайвінгу та відпочинку з дітьми. Перші сюди їдуть, бо берег в цих краях сильно порізаний, є величезна кількість бухт укритих від хвиль, а підводний світ - дуже барвистий. Другі вибирають ці пляжі тому, що тут багато місць з дуже пологим входом в море, хорошим піском.

Так склалося історично, що раніше відпочивали на цьому курорті в основному греки. Влаштовували тут недільні пікніки. Іноземці стали приїжджати сюди завдяки британцеві Фредеріку Адаму - верховному комісару, під чиїм управлінням в першій половині XVIII століття перебували Іонічні острова. Йому теж подобалися красиві миси, порослі лісом і затишні бухти. Але добиратися сюди з комфортом було просто неможливо: не було дороги. Комісар розпорядився прокласти дорогу, і після цього райське містечко перестало бути відокремленим. Хоча донині, незважаючи на те, що відпочивати сюди їдуть багато, тут все одно тихо і спокійно.

Сьогодні дороги звідси прокладені в різні кінці острова. Тому зручно добиратися і до столиці острова і до самого красивого пляжу всього Корфу.