Вівторок, 15 грудня 2015 17:54

Олімпійські басейни Берната Пікорнеля, Барселона

Олімпійські басейни Берната Пікорнеля, Барселона

На горі Монжуїк, в Олімпійському парку, є чудові басейни імені відомого іспанського плавця Берната Пікорнеля. Всього басейнів два, той, що побільше - відкритий, однак працює, як і критий, цілий рік. Тут тренуються не лише професійні плавці, стрибуни з трамплінів і дайвери (любителі підводного плавання обожнюють ці басейни), але і всі, хто сповідує здоровий спосіб життя або просто хоче відпочити, не виїжджаючи за межі міста. А ще звідси відкривається дивно красивий вид на Барселону.

Якщо ризикнете стрибати з вишки, попросіть когось вас сфотографувати на тлі міста: на знімку буде здаватися, що ви, як птах, летите над каталонської столицею.

Між басейнами - невеликий майданчик, на ній можна розкласти шезлонг і засмагати під літнім сонцем. На стіні навпроти басейнів - величезний екран: вечорами на ньому показують кіно - відмінне романтичне проведення часу. Також тут є тренажерний зал, фітнес-центр>, сауна, масажні кабінети і косметологи.

Температура в критому басейні підтримується на рівні плюс 28,4 C, у відкритому - плюс 26 С. У вихідні тут влаштовуються міні-запливи на швидкість, переможцям - оплески сидять на трибунах уболівальників та сувеніри від організаторів.