Субота, 19 грудня 2015 05:33

Мережу каналів, Керала

Мережу каналів, Керала

Вся рівнинна частина Керали до самого підніжжя гір пронизана розгалуженою мережею каналів, так званих «backwaters». Свого часу ці розширені і укріплені природні протоки використовувалися як доріг в непрохідних джунглях. Жвавий рух не вщухає в каналах і зараз: всюди снують човни- «автобуси», човни- «вантажівки» і човни- «автомобілі», а деякі керальци і зовсім живуть прямо на воді.

Так, це так - безліч людей і донині живе прямо на воді у своїх будинках-човнах або "houseboats". Багато з таких човнів переобладнані в готелі, в яких можна провести кілька безтурботних днів, пересуваючись по каналах або дрейфуючи по зарослому лотосами озеру.

Хаусботи являє собою невелику традиційну баржу для перевезення рису, з дерев'яними бортами і плетеними з тростини стінами і дахом. Усередині обладнані спальні, їдальня і відкрита тераса. Туристичні човна пропонують своїм гостям всі мислимі і немислимі зручності: санвузол, кондиціонер, супутникове телебачення та індивідуальне меню для кожного мандрівника. До човна додається екіпаж з рульового і кухарі. Коштує таке задоволення близько $ 100 в день за всю човен, включаючи харчування і паливо.

Більшість хаусботов відправляється в подорож по каналах Керали з міста Алеппо (він же Алапуджа). На місцевій пристані зазвичай пришвартовано кілька десятків різних човнів, з яких завжди можна вибрати найбільш підходящу вам за ціною та розміром. Не забудьте як слід поторгуватися!