Неділя, 13 грудня 2015 17:10

Кінний клуб Абу-Дабі, Абу-Дабі

Кінний клуб Абу-Дабі, Абу-Дабі

Незважаючи на те, що Коран забороняє азартні ігри, не можна сказати, що гральний бізнес в ОАЕ геть відсутня, просто рекламу йому намагаються не робити. Мабуть, єдине офіційне азартне заклад в Абу-Дабі (воно ж і найбільше) - Кінний клуб. Сюди цінують і люблять коней араби «несуть» весь накопичений азарт.

Жителі Абу-Дабі, особливо члени правлячої прізвища та шейхи, дуже трепетно ​​ставляться до породистим коням. Кінські перегони проводяться регулярно: скачки на Президентський кубок, на кубок Національного свята і Кубок чемпіонів і т.п .; крім того проходять змагання з конкуру і скачки на витривалість (на дистанції до & nbsp; 160 кілометрів), проводяться кінські конкурси краси.

Abu Dhabi Equestrian Club, що розкинувся на величезній території в районі Аль Мушеріф в 10 хвилинах від центру міста, вважається найсучаснішим кінним клубом серед країн Перської затоки. Відмінно обладнаний іподром, навчальний клуб з інструкторами усіх рівнів для учнів будь-якого віку, велика центральна арена з різними перешкодами.

Тут же для любителів гольфу є освітлюване потужними прожекторами поле з натуральним покриттям, де можна грати і після заходу сонця, а також новий тенісний корт і басейн - дуже популярне місце в клубі. Є і ресторан з міжнародною кухнею.