Субота, 26 грудня 2015 04:01

Каса-де-Кампо, Півострів Самана

Каса-де-Кампо, Півострів Самана

Це, мабуть, самий зоряний курорт в Домінікані, де відпочивали Хуліо Іглесіас, Майкл Джексон, Він Дізель, Кемерон Діас, Бейонсе і безліч інших селебріті. В «селі мільйонерів» є кілька сотень вілл і бунгало, гольф-клуби, всілякі басейни, стоянки для яхт, приватний аеропорт, стайні, спа-салони, а також сила-силенна ресторанів, кінотеатрів і дискотек.

Потрапити на територію комплексу можна і простим смертним. Для цього потрібно купити вхідні карту зі строго лімітованим часом відвідування, при цьому сам маршрут пролягатиме далеко від зіркових стежок. Але наштовхнутися на знаменитість в Каса-де-Кампо все одно можна: за чутками, такі історії траплялися не раз.

Ще один спосіб опинитися неподалік від зоряного курорту - відправитися на екскурсію в Альтос-де-Чавон (Altos de Chavon) - копію старовинної італійської села. По суті, це новобуд, вміло зістарений під XVI століття. Там розташовані ресторанчики, кафе, кондитерські, ювелірні крамниці, фонтан і амфітеатр, де регулярно виступають світові зірки (наприклад, Хуліо Іглесіас і Карлос Сантана).