Понеділок, 21 грудня 2015 17:50

Гора Синай, Хургада

Гора Синай, Хургада

«Не убий», «не вкради», «Не чини перелюбу» та інші сім заповідей, за легендою, отримав від бога на вершині цієї гори єврейський пророк Мойсей. Правда, до цих пір не вщухають суперечки про те, що Синай зовсім не та гора, про яку написано у священних книгах. Існування Мойсея, звичайно ж, теж піддається мільйонам сумнівів. Але піднятися з провідником на Синай (до його вершини ведуть 3000 сходинок!) все одно варто: види звідти відкриваються захоплюючі. При ідеально ясній погоді в панораму потрапляють затока Акаба, частина Саудівської Аравії і Синайська пустеля.

Для особливо набожних туристів, які купили горящі путівки в Єгипет, єгиптяни придумали екскурсію із зустріччю світанку на горі. У таку прогулянку обов'язково потрібно захопити теплі речі - на горі вітряно і досить прохолодно, особливо в години сходу сонця. Тим, кому ліньки підніматися на вершину на своїх двох, можна видертися на спини одногорбих верблюдів, яких послужливо і за додаткову плату (від $15) підганяють до підніжжя гори бедуїни.

Біля підніжжя Синаю знаходиться одна з найдавніших споруд у світі з вражаючою колекцією ікон і рукописів - монастир Святої Катерини.