Понеділок, 14 грудня 2015 03:02

Дайвінг-школа Prodivers, Мале

Дайвінг-школа Prodivers, Мале

Практично до всіх готелям на Мальдівах «прикріплені» повноцінні дайвінг-центри, обладнані за останнім словом техніки, з персоналом, який складається з англомовних, а іноді і російськомовних інструкторів. Практично у всіх центрах можна не тільки взяти напрокат необхідне спорядження або обплавати на дайвінг-сафарі, а й пройти навчання на один з сертифікатів PADI.

Prodivers - один з найбільших дайвінг-центрів в країні, з солідним досвідом навчання і трьома філіями, розкиданими по трьом різним островам. «Штаб» центру розташовується на атолі Лавіані (Lhaviyani Atoll), при чотиризірковому готелі Kuredu Island Resort, звідки зручно їздити до чотирьом десяткам оточуючих атол спитав для занурень. Варіанти навчання різні - і для новачків, які вперше в житті побачили дайверське спорядження, і для досвідчених аквалангістів, охочих поплавати з скатами і черепахами, а також зайнятися під водою професійною фотозйомкою.

Інші відділення школи знаходяться на атолі Південний Арі (Vakarufalhi Island Resort) і на острівці Команду в північно-західній частині атола Лавіані (Komandoo Island Resort).