Четвер, 17 грудня 2015 02:51

Аквапарк Water World, Коста-Брава

Аквапарк Water World, Коста-Брава

На північній околиці галасливого курорту Ллорет де Мар, що славиться своїм бурхливим нічним життям, вирує не менше весела і екстремальна денна життя парку атракціонів «Водний світ», разом з парком Aquadiver в Platja d'Aro складовим пару кращих розважальних комплексів Коста Брава. Тут і майже вертикальні гірки, з яких летиш в басейн, як з водоспаду, і хвацько закручені серпантини труб, і штучні хвилі для любителів серфінгу, і поле для міні-гольфу. Але найбільше вересків і захоплень викликає здоровенна 80-метрова вишка для банджи-джампінгу, одна з найвищих у світі.

Малюків теж увагою не оминули: створили для них цілий дитячий острів з маленькими гірками, жабниками і бадьорими аніматорами в костюмах рожевих бегемотів.

У парку багато місць для пікніка - в тіні тропічної зелені, а для тих, хто не зміг привезти їжу з собою, - маса кафе і ресторанчиків, в тому числі з дитячим меню.

Дістатися сюди легко - з центрів Ллорет, Бланеса і Тосса де Мар в Water World ходять безкоштовні автобуси парку (відправлення - кожні півгодини з 9.00 до 11.00 і з 16.00 до 18.00).