Ясмін Хаммамет

Африка. Туніс. Ясмін Хаммамет. Африка. Туніс. Ясмін Хаммамет.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Ясмин Хаммамет, Туніс за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок у Ясмин Хаммамет

Ясмін Хаммамет - курорт, якого ще немає на багатьох туристичних картах Тунісу, але він вже визнаний одним з кращих туристичних комплексів. Ясмін в перекладі на російську означає жасмин - квітка, визнаний символом країни. Десять років тому тут на місці сучасних готелів були заболочені землі. Сьогодні південне узбережжя затоки Хаммамет змінилося до невпізнання, і будівництво триває. Уздовж піщаного узбережжя в два ряди на кілька кілометрів простяглася ланцюжок розкішних готелів. Забудова курорту здійснюється в єдиному архітектурному стилі з використанням національного колориту, де перевага віддається білому кольору та світлим тонам.

Кількість відпочиваючих на курорті щорічно зростає. У 2004 році тут побувало близько півмільйона осіб. Для туристів відкрито 37 готелів на 14253 місця. З них: 12 - зіркових, 3 - тризіркових, решта - чотиризіркові готелі і бунгало. У 2006 році будуть працювати 45 готелів. Перший і п'ятизірковий готель Africana був відкритий в 1996 році. В Ясмін Хаммамете знаходиться найбільший президентський номер в світі, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Його площа становить 1542 квадратних метра. Раніше рекорд належав Дубаю, де площа номера становила 840 метрів.

Ясмін Хаммаметі для відпочиваючих створені сучасні комфортні умови: є два центри таласотерапії в п'ятизіркових готелях Karthago і Hasdrubal Thalassa & Spa і близько десяти бальнеологічних. В найближчі роки їх число значно збільшиться. Центрами можуть користуватися всі відпочиваючі, незалежно від того в якому готелі вони зупинилися. Добре продумана інфраструктура курорту. На пристані відкриті численні кафе і ресторани з видом на море. Побудовано декілька полів для гольфу. Ясмін Хаммамет - насамперед курорт для спортивного відпочинку та любителів морських прогулянок на яхтах, з чудово обладнаним сучасним причалом, розрахованим на 740 місць для човнів, яхт та катерів.

Кілька років тому тут був відкритий тематичний розважальний парк "Карфаген ленд", розташований на площі близько п'яти гектарів. Основним сюжетом стала історія Тунісу періоду розквіту Карфагена, звідси і сама назва. У парку відтворюється мандрівка "Ханнона", карфагенського полководця, першого дослідника узбережжя Африки. Використовується імітація головних розваг Діснейленду і Евродиснея, а також інші знамениті атракціони для дітей і дорослих.