Хаммамет

Африка. Туніс. Хаммамет. Африка. Туніс. Хаммамет.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Хаммамет, Туніс за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Хаммамет

Спочатку місто носило назву Неаполіс. Згодом отримав назву Хаммамет, «Місце для купання», що визначило його майбутню курортно-туристичну біографію. Це один із самих мальовничих курортів Тунісу, де будинки і готелі практично не видно під покровом дерев.

Ще римські солдати приїжджали в Хаммамет лікувати рани. Наступними європейцями, що відкрили для себе це дивовижне місце, були французькі письменники Флобер і Мопассан. У Хаммамете побували Франсуаза Саган, Черчілль, король Георг VI, американський екс-президент Ейзенхауер. Досі Хаммамет залишається улюбленим курортом Софі Лорен.

В якості курорту Хаммамет почав розвиватися у 20-ті роки минулого століття - тоді румунська аристократ Джорж Себастіан побудував тут незвичайну віллу в мавританському стилі, яку відомий архітектор Френк Ллойд Райт назвав однією з найкрасивіших у світі. В саду вілли розташований римський театр, де щорічно проводиться Міжнародний фестиваль мистецтв.

Головна історична пам'ятка міста - це Медіна, в якій лабіринт вузьких вуличок змушує забути, що на дворі XXI століття. Охороняє Хаммамет фортеця Рібат, яка височіє на узбережжі в центрі міста вже шість століть.

Сьогодні Хаммамет - це курорт європейського класу, один з найбільш респектабельних курортів в Тунісі. Невипадково саме на цьому курорті розташована вілла чинного президента Тунісу - Зін ель-Абідін Бен Алі.

З півночі до Хаммамету примикає курортне місто Набель, а південна частина Хаммамета - це новий туристичний район Ясмин Хаммамет, який всього за кілька років виріс на пустельному березі. Тепер тут розташовані чудові готелі категорії 5* і 4*, розбиті зелені парки з фонтанами і викладені елегантні набережні.

Курорт чудово підходить для сімейного відпочинку і відпочинку з дітьми.

Пам'ятки - Стара Медіна і Рібат, які знаходяться на березі моря. Тут завжди багато туристів, можна погуляти всередині фортеці, по набережній з пальмовою алеєю, посидіти в численних кафе і купити сувеніри. З боку моря біля стін Медіни поряд з пам'ятником русалкам знаходиться найвідоміше кафе Хаммамета «Туніс-Марабут», яке розташоване у колишньої усипальниці Сиди Бу Хадіда - святого покровителя міста. З кафе відкривається гарний вид на море і затока. На березі моря розташована іспанська фортеця XVI ст. Поряд з Медіною розташовується музей Дар-Хаммамет з цікавою колекцією весільних суконь.

Культурний центр Хаммамета розміщується в парковій зоні, де знаходиться знаменитий особняк Георга Себастьяна. Влітку, в липні-серпні, тут проводиться Міжнародний фестиваль мистецтв. Центр знаходиться в 2 км на південь від центру міста.

Порт «Марина» - найбільший у Північній Африці - розрахований на 700 яхт. З нього починається нова частина міста - Ясміна Хаммамет. Тут на набережній можна прогулятися серед яхт, а також посидіти в затишних кафе, невеликі ресторанчики і десерт-барах.

У Ясміна Хаммамет побудований стилізований старовинний квартал - Медіна. При вході в фортецю туристів зустрічають величезні слони, погоняемые з воїнами війська Ганнібала. У Медині є готель, нічний клуб, казино, музей народних ремесел, конференц-зали, мавританські кафе, сувенірні магазини та ресторан Sheherezade, де щовечора відбуваються національні шоу «1001 ніч». Тут приємно прогулятися ввечері по мощених каменем вулицями, послухати мавританську музику, купити сувеніри.

Головною визначною пам'яткою Медіни є парк водних атракціонів «Картаж Ленд».

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/tunisia/xammamet#sigFreeId4b8c932e9b