Сусс Ель Кантауї

Африка. Туніс. Сусс Ель Кантауї. Африка. Туніс. Сусс Ель Кантауї.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Ель Кантауї, Туніс за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Ель Кантауї

Найпрестижніший район Сусса здобув собі славу середземноморського курортного містечка, хоча для багатьох він занадто вилизаний і не цікавий. Порт ель-Кантауї дійсно майже не дає вражень про реальний Тунісі: з дикої життя тут присутні тільки доглянуті кішки, що лежать на прогрітих сонцем мостових.

Якщо одних ця рафінованість дратує, то інші знаходять тут самий спокійний відпочинок в Суссі. В центрі міста розташована велика гавань, в якій швартуються розкішні яхти. Можна зробити прогулянку по красивій набережній. Вулиці чисті і акуратні, всюди білосніжні будівлі і алеї.

У Порту ель-Кантауї багато можливостей приємно провести час, починаючи з каруселей в парку атракціонів і кращого в країні гольф-клубу, і закінчуючи прогулянковими яхтами і рибними ресторанами. Тут також є аквапарк і невеликий зоологічний сад. Вечорами співаючі фонтани навпроти входу в порт переливаються всіма кольорами веселки. Головну частину містечка можна легко обійти пішки.

Крім прогулянок, Порт ель-Кантауї це ще й добре місце для пляжного відпочинку. Пляжі з чистим і білим піском є продовженням узбережжя Сусса і належать готелям. Хороший вхід у воду, що буде зручно дітям.