Сусс

Африка. Туніс. Сусс. Африка. Туніс. Сусс.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів у Сусс, Туніс за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Відпочинок в Суссі

Сусс - столиця східного регіону Тунісу. Це один з найкрасивіших міст, привабливий своєю добре розвиненою інфраструктурою розваг, відмінними готелями, прекрасно збереженими старовинними вуличками Мдина і розкішними оливковими гаями.

Сусс знаходиться на східному узбережжі Тунісу, в мальовничій бухті на південь від Хаммамета. Місто має зручне розташування по відношенню до міжнародних аеропортів Тунісу - до аеропорту Монастіра - 12 км, до туніського - 140 км. З півночі до Суссу примикає популярна курортна зона Порт Ель Кантауї.

Клімат м'який субтропічний середземноморський.

В 9 столітті до н.е. фінікійці заснували тут поселення Хадрамаут. Поступово місто набуло значення як великий середземноморський торговий порт. Потім він перейшов під владу римлян, а потім візантійців. У візантійський період місто називалося Юстініанполіс. У 8-9 століттях тут з'явилися араби. Місто сильно постраждав під час другої світової війни.

Туристичним центром Сусс став у 60-х роках 20 століття. Тут уперше в країні були створені так звані інтегровані туристичні зони - великі території були повністю виділені під будівництво готелів і розгалужену інфраструктуру розваг.

Рібат - монастир-фортеця, був заснований в 780 році, а остаточно добудований - 821. По периметру внутрішнього двору Рибата розташовуються галереї келій. У південно-східному куті знаходиться Надор - дозорна вежа, до якої ведуть 73 сходинки.

Дуже красива Мдина Сусса. Її оточують стіни з оглядовими вежами мають протяжність 2,25 кілометра і висоту 8 метрів.

Мдина Сусса знайома вежею Калеф Аль Фата, побудованої в 859 році, яка колись була маяком. На тридцятиметрову вежу можна піднятися - з висоти відкривається чудовий вид на місто.

Велика Мечеть зведена в 850 році аглабидами. По кутах зовнішньої стіни підносяться дві круглі сторожові вежі. Внутрішній двір оточує галерея з важкими підковоподібними арками. Архітектурна особливість мечеті - присадкуватий мінарет з зовнішньої сходами. У Музеї Сусса представлені мозаїки. Тут зібрана найкрасивіша мозаїчна колекція у світі.

У фортеці Касба зараз знаходиться археологічний музей, в якому представлені різні античні находоки.

В околицях міста можна побачити залишки фінікійських гробниць, римських будинків, візантійських укріплень і християнських катакомб.

У серпні в Суссі проходить Фестиваль «Д Оссу» з карнавальною ходою.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/tunisia/suss#sigFreeId185e3ca015