Nabeul

Африка. Туніс. Nabeul. Африка. Туніс. Nabeul.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Набель, Туніс за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Набель

Столиця гончарного мистецтва, місто Набель розташований в 16 км на північ від популярного курорту Хаммамет. Готелів тут зовсім небагато, і розміреного плину звичайної туніської життю ніщо не порушує: набельцы, як і раніше, живуть у ритмі зміни сезонів - збирають квітки апельсина навесні, виготовляють керамічні вироби влітку, заготовляють гострий перець восени і забезпечують цитрусами або одягають весь Туніс взимку. По п'ятницях городяни спрямовуються на галасливий ринок Сук-ель-Джемаа, де можна купити все - від зв'язок висушеного пекучого перцю до верблюда - не сувенірного, а самого цього. Відпочинок тут дуже спокійний і розмірений, пам'яток небагато, а розваг - і того менше, за ними варто відправитися в Хаммамет. Бюджетні готелі за привабливою ціною в поєднанні з хорошими пляжами і близькістю до атмосфери розваг Хаммамета - головний секрет успіху Набеля на туристичному ринку.

Пляжі Набеля займають вельми гідне місце в неофіційному рейтингу найбільш дрібного пісочку і прозрачноводных узбереж країни. Інфраструктура на них не надто розвинена - парасольки і лежаки, можливо, ще будуть, а от застелені обрусами пляжні столики і м'які матраци вдень з вогнем не знайдеш. Зате море тут незмінно чисте - позначається нечисленність місцевих туристів, берегова лінія в міру широка, а навколишня рослинність дає рятівну тінь у липневе пекло. Більша частина узбережжя Набеля і околиць відноситься до категорії громадських пляжів - і навіть при цьому народу тут не надто багато. На окремих пляжах через «демократичності» сервісу хлюпоче купа місцевого населення. Незаперечна перевага Набеля - величезна кількість диких ділянок узбережжя, наприклад, чудовий піщаний пляж Сіді-Мехрси або пляж Маамура на північ від міста.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/tunisia/nabeul#sigFreeId78dba2cc72