Монастір

Африка. Туніс. Монастір. Африка. Туніс. Монастір.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Монастир, Туніс за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Монастір

Монастір (Monastir)відноситься до числа кращих курортів Тунісу. В давнину місто населяли пуни, їх поселення називалося Руспина. Потім тут стояв гарнізон Цезаря. У Середні століття Монастир вважався неприступною фортецею-монастирем, де жили ченці-воїни.

Сьогодні це популярний міжнародний курорт, в місті є аеропорт, безліч готелів і Палац конгресів. До історичних пам'яток відносяться стародавня мечеть і Рібат - фортеця кінця VIII ст., де знаходиться Ісламський музей. До речі, саме тут знімалися сцени фільму «Ісус у Назареті». Медіна Монастіра - дуже компактна і затишна в порівнянні з іншими містами Тунісу. У Монастірі народився перший президент Тунісу Хабіб Бургіба. В центрі міста зведений мавзолей родини Бургіба в стилі індійського Тадж-Махала, який варто оглянути.

Більшість міських готелів - багатоповерхові компактні 3-х і 4-х зіркові готелі. Але основна туристична інфраструктура винесена за межі міської межі в особливу зону Ськанес, де багато дуже гарних готелів різного стилю і зірковості. Спокійні пляжі, близькість шумного Сусса і відносна економічність залучають на цей курорт всіх любителів пляжного відпочинку і таласотерапії. В Монастирі є 18-лункове поле для гольфу.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/tunisia/monastir#sigFreeIdf4849bc93c