Махдія

Африка. Туніс. Махдія. Африка. Туніс. Махдія.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Махдію, Туніс за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Махдію

Махдія славиться своїми малолюдними пляжами з білим піском і найбільше підходить для любителів спокійного, усамітненого відпочинку, а також для сімейного відпочинку з дітьми. У готелі Caribbean World Mahdia навіть є дитячий аквапарк.

Крім цього Махдія може похвалитися одним з найкращих на узбережжі центрів таласотерапії при готелі Golden Tulip Mahdia Palace. Інший популярний талассоцентр працює в сусідньому Vincci Nour Palace.

Туристична інфраструктура в Махдії розвинена не так сильно, як, наприклад, в Суссі, так і готелів набагато менше - безпосередньо в межах їх майже немає. Зате є пара непоганих дайв-центрів при готелях Club Thapsus 3* і Mahdia Beach 4*.

Пляжі з розкішним білим піском - візитна картка Махдії. Тому не дивно, що переважна частина готелів знаходиться безпосередньо на узбережжі. Існує і ділянку пляжу для любителів поплавати в самоті: готель Club Thapsus - останній у низці готелів туристичної зони, і від нього до прилеглої села Бекальта тягнуться прекрасні 3 км пляжу.

Махдія - одна з рибних столиць Тунісу, і, опинившись тут, варто обов'язково спробувати рибні страви. До речі, це єдиний регіон країни, де навіть кускус готують з рибою (замість традиційних баранини або овочів).

Випити ароматного чаю з кедровими горішками вирушайте в мальовниче кафе Sidi Salem, розташоване терасами на скелях по сусідству з портом і Борджем Махдії.

Мальовнича набережна з численними магазинами, кафе і ресторанами - улюблене місце прогулянок відпочиваючих. Також цікава місцева медіна, яка являє собою середньовічний квартал, оточений міською стіною. У ньому відкрито безліч рибних ресторанчиків і сувенірних магазинів, а на розташованому поруч рибному ринку можна придбати різноманітну свежепойманную рибу.

40-метрові Чорні ворота (Скіфа ель-Кахля) ведуть із сучасного міста через фортечну стіну в серці медіни. По праву сторону від них знаходиться Музей Махдії з цікавою колекцією національного одягу місцевих жителів, весільних дерев'яних скринь і вельми вражаючим зборами традиційних золотих прикрас. З останнього поверху музею можна піднятися на Скіфові і насолодитися прекрасним видом на старе місто і мис Африка.

Зверніть увагу також на мечеті Махдії - барвисту Мустафа Хамза і значну Велику мечеть, побудовану в стилі мечетей-фортець перших століть арабських завоювань Північної Африки.

На мисі Африка підноситься Бордж-ель-Кебір, фортеця епохи Фатимідів, побудована в бутність Махдії столицею імперії. Вхід - 3 TND, обов'язково підніміться на одну з веж: вид відкривається дивовижний. Трохи віддалік, на крайній точці мису, знаходиться маяк, а біля його підніжжя розкинулося кладовище - місце аж ніяк не зловісне, а, навпаки, заспокійливий. У кромки води можна побачити залишки фортифікаційних споруд Фатимідів.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/tunisia/maxdiya#sigFreeId1925bf6bf8