Borj Cedria

Африка. Туніс. Borj Cedria. Африка. Туніс. Borj Cedria.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів в Бордж Седрия, Туніс за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Бордж Седрия

Туристична зона Бордж Седрия знаходиться в 20 км від столиці Тунісу, між р. Хаммаметом р. і Тунісом. Бордж Седрия славиться прекрасними піщаними пляжами. Розташування району дозволяють поєднувати пляжний відпочинок з цікавими екскурсійними програмами в столиці Тунісу. Цей курорт призначений для тих, хто віддає перевагу спокійному, відокремлений відпочинок.

Бордж Седрия - це молодий, активно розвивається, курорт передмістя Тунісу. Початок його активної забудови припадає на 2001-2002 рік.

Він розташувався на північному сході країни біля берегів Туніського затоки, між Хаммаметом та містом Тунісом. Найближчий аеропорт знаходиться в 25 кілометрах від центру Тунісу, хоча основна маса туристів прибуває в міжнародний аеропорт Монастіра, що знаходиться в 150 кілометрах від Бордж Седрии.

Курорт Тунісу Бордж Седрия доступний круглий рік, літо і осінь - це прекрасний пляжний відпочинок і огляд визначних пам'яток Тунісу, зима і весна - відмінний шопінг зі східним розмахом і бурхливе нічне життя з ресторанами, барами і казино.

Готелів в Бордж Седрии небагато, вони оновлювалися в останні роки, тому мають першокласної інфраструктурою і найвищою якістю обслуговування. Робота готельних комплексів здійснюється за системою «все включено», тут є все для чудового відпочинку і максимальної насолоди відпусткою. Готелі Бордж Седрии чекають, як молоді пари, так і сім'ї з дітьми.

Пляжна зона курорту Бордж Седрия представлена білосніжним дрібним піском, на пляжах панує чистота, безтурботність і спокій. У Бордж Седрии є стара частина, вона оточена тінистими оливковими гаями і садами, в її серці розкинувся чудовий східний базар з солодощами, нарядами, сувенірами і прикрасами.

Відокремлений пляжний відпочинок можна чергувати з пізнавальними екскурсійними програмами в Тунісі.

Бордж Седрия - це курорт для спокійного сімейного відпочинку і розслаблення в Тунісі, він також підійде тим, хто втомився від суєти і шуму мегаполісу, хоче усамітнитися, насолодитися тишею і спокоєм. Тут можна вдатися до відпочинку на розкішних піщаних пляжах, або відправитися на захоплюючий огляд визначних пам'яток в столиці Тунісу.

View the embedded image gallery online at:
https://allbooking.com.ua/tunisia/borj-cedria#sigFreeIdabbce1516b