Неділя, 13 грудня 2015 10:42

Парк пустелі, Шарджа

Парк пустелі, Шарджа

На великій території в єдиний парк об'єдналися кілька унікальних музеїв: музей природної історії, ботанічний сад, центр аравійської живої природи і дитяча ферма. У п'яти залах музею природної історії зібраний багатий матеріал про флору і фауну аравійської пустелі. Досить несподівано з'ясовується, що пустеля зовсім не так безлюдна, а досить щільно заселена. Завдяки інтерактивним експонатам перед очима постають такі явища природи як виверження вулканів, падіння метеоритів, а також дивовижні доісторичні ландшафти.

Відкрився в 2006 році ботанічний музей (разом із садом) розповідає про все, що виростає в регіоні. У центрі аравійської живої природи містяться як досить типові для регіону тварини (гієни і бабуїни), так і рідкісні представники місцевої фауни (аравійський леопард, пісочний кіт, отруйні змії). На дитячій фермі малеча може познайомитися ближче з тваринами Еміратів (кози, вівці, корови, ослики), подивитися, як за ними доглядають, і взяти участь в годуванні.

При парку працює сучасний дослідницький центр, який займається розведенням тварин і рослин, що перебувають під загрозою зникнення.