Вівторок, 15 грудня 2015 08:36

Національний парк Тейде, Тенеріфе

Національний парк Тейде, Тенеріфе

У списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО входять історичні та природні пам'ятки з усього світу, які вважаються «спадщиною людства», яке ми повинні передати своїм нащадкам.

Для туристичних визначних пам'яток потрапити в цей список все одно що отримати «знак якості» - новий статус гарантує інтерес усього світу, кошти на охорону і відновлення. У сенсі складання списку обов'язкових місць для огляду, вибору ЮНЕСКО майже завжди можна довіряти.

Звичайно, головна визначна пам'ятка парку - вулкан Тейде. Це найвищий пік не тільки Канарських островів, але і всієї Іспанії. Він підноситься в самому центрі природного масиву. А весь парк, у свою чергу, знаходиться в самому центрі острова Тенеріфе і займає 14 тисяч гектарів. Заповідник унікальний не тільки вулканами: це єдина в світі високогірна зона з субтропічним кліматом. І з 168 рослин, які тут ростуть, 58 можна зустріти тільки на Канарах, а 12 - тільки на Тейде. Для туристів організовані два спеціальні центри, де розповідають про місцеву флору, фауну та геології.