Вівторок, 22 грудня 2015 22:51

Фараонова село, Каїр

Фараонова село, Каїр

Фараонова село - це тематичний парк, стилізований під село з вулицями, будинками, каналами, садами та іншими архітектурними спорудами, що відтворюють життя стародавнього Єгипту. Придумав і побудував цей живий бутафорський музей в 1985 році Хасан Рагаб, який відкрив заново давно призабутий секрет виготовлення папірусу, а також допомагав колись Туру Хейердалу будувати його знамениті човна «Ра».

Тут можна заглянути в давньоєгипетський храм, побачити будинків і багатіїв, поспостерігати, як «стародавні єгиптяни» - кілька сотень акторів - обробляють землю, будують кораблі, ліплять глиняні глечики, виготовляють папіруси, поклоняються богам. Можна відвідати точну копію гробниці Тутанхамона з усіма її скарбами. По периметру парку висаджені тисячі дерев, які повністю приховують від відвідувачів сучасний Каїр. У фараоновими селі є ресторан, кафетерій, дитячий майданчик, фотостудія. Село продовжує рости і оновлюватися, з'являються нові проекти та виставки.

Знаходиться парк на острові Якоб, в Гізі. Подорож туди починається з пристані Каїра на спеціальному плавучому амфітеатрі.