Санаторій Куяльник ім.Пирогова

Україна. Одеса. Санаторій Куяльник ім.Пирогова. Україна. Одеса. Санаторій Куяльник ім.Пирогова.
 • Ціна: від 260 грн.
 • Кількість місць: 3056
 • Заснований: 1833
 • Споруда: 15 поверхів

Одеський санаторій Куяльник імені Пирогова - найстаріша бальнеогрязева здравниця України, яка прийняла своїх перших пацієнтів ще в 1833 році. З тих пір санаторій неодноразово перебудовувався і на сьогоднішній день являє собою сучасну установу, що володіє багатющим досвідом лікування різних захворювань, заснованому на унікальних природних чинниках - грязях і ропі Куяльницького лиману, а також на застосуванні Куяльницького мінеральної води.

Опис

Розміщення

Грязевий курорт Куяльник розташований в парковому районі Одеси, в північно-східній її частині і всього лише в 13км від центру міста, на березі знаменитого на весь світ Куяльницького лиману.

Інфраструктура

Всі гості курортного містечка розміщуються у двох 15-поверхових спальних корпусах, в одно-і двомісних номерих різного ступеня комфортності. До послуг відпочиваючих поліклініка та їдальня, кафе та бари, центр дозвілля і магазини. Бажаючі можуть відвідати перукарню і косметичний салон, сауну або критий басейн з ропою, температура якої становить близько 30°C. Оскільки санаторій Куяльник Україна вважає одним із кращих своїх здравниць, то і недоліку в охочих поправити здоров'я тут не відчувається з березня по жовтень. Вік відпочиваючих, яких готові прийняти в курортному містечку, становить від 4-х до 75 років, тому дитячі ігрові кімнати та майданчики є природним доповненням інфраструктури санаторію.

Територія

У зеленому парку, що оточує корпусу курортного містечка, приємно сховатися від літньої спеки, послухати спів птахів вранці і відпочити від суєти великих міст, сидячи на лавці. Якщо ж такий відпочинок комусь здасться нудним, то розвіяти тугу допоможуть численні екскурсії, пропоновані місцевим екскурсійним бюро, та й сама Одеса з її чудовими парками, храмами, театрами та клубами завжди рада гостям.

Адреса: м. Одеса, курорт "Куяльник", санаторій ім. Пирогова.

Номери

Двокімнатний двомісний Люкс

У номері: набір меблів, ТБ, холодильник, кондиціонер, бойлер, суміщений санвузол з душем / ванною.

Однокімнатний одно-, двомісний напівлюкс

У номері: набір меблів, ТБ, холодильник, кондиціонер, бойлер, суміщений санвузол з душем / ванною.

Однокімнатний двомісний стандарт

У номері: набір меблів, ТБ, холодильник; номер після ремонту, суміщений санвузол з душем.

Однокімнатний двомісний економ+

У номері: набір меблів, суміщений санвузол з душем, ТБ, холодильник.

Однокімнатний одно-, двомісний економ

У номері: набір меблів, поєднаний санвузол з душем.

Лікування

Санаторій Куяльник, ціни на проживання в якому залежать від сезону та обраної категорії номерів, приймає на лікування пацієнтів з такими захворюваннями:

 •      опорно-рухової системи;
 •      периферичної нервової системи;
 •      шлунково-кишкового тракту;
 •      системи кровообігу;
 •      жіночих і чоловічих статевих органів;
 •      дихальної системи;
 •      шкірними хворобами;
 •      лор-захворюваннями.

Основними лікувальними факторами оздоровчого комплексу курорту Куяльник є дари лиману: ропа (сольовий розчин), сульфідно-грязь мула і мінеральна хлоридно-натрієва вода. У санаторії домоглися великих успіхів у лікуванні жіночого і чоловічого безпліддя, дитячого церебрального паралічу, дискінезії жовчовивідних шляхів у дітей. На базі оздоровниці діє реабілітаційне відділення для вагітних, які страждають невиношуванням вагітності, функціонує відділення «дорослого і дитини», яка набирає дітей від 4 до 14 років, що страждають захворюваннями нервової системи та опорно-рухового апарату.

Ціни

Ціни на 2017 рік

error. Try again later

Вартість повної путівки для дітей від 4 до 14 років знижка - 20% від вартості.

У вартість путівки входить проживання, лікування за медичними показаннями і призначенням ведучого санаторного лікаря (згідно переліку медичних послуг, що входять у вартість путівки), триразове харчування в їдальні санаторію (шведський стіл).

Забронювати