ДП Клінічний санаторій ім.Горького

Україна. Одеса. ДП Клінічний санаторій ім.Горького. Україна. Одеса. ДП Клінічний санаторій ім.Горького.
 • Ціна: від 150 грн.
 • Кількість місць: 471
 • Заснований: 2010
 • Споруда: 3, 5 поверхів

Санаторій імені Горького в Одесі - це знаменита питна здравниця півдня України, що приймає на лікування дорослих пацієнтів і батьків з дітьми. Але не тільки можливість поправити здоров'я тягне сюди гостей з усієї України та з країн ближнього зарубіжжя. Чудовий парк, в якому розташований пансіонат, піщаний пляж, до якого рукою подати, і близькість історичного центру Одеси, - все це створює умови для повноцінного і незабутнього відпочинку.

Опис

Розміщення

Санаторій імені Горького знаходиться в курортному районі Одеси, на самому березі Чорного моря. Розташований на 16-й станції Великого Фонтану, корпуси його оточує мальовничий старовинний парк, закладений ще в XIX столітті, по праву вважається одним з найкрасивіших місць цього приморського міста.

Інфраструктура

Оздоровчий комплекс складається з шести три-і п'ятиповерхових житлових корпусів і двох котеджів. Їдальня, центр краси та здоров'я, два лікувальних і один адміністративний корпуси вкриті в зелені дерев. У центрі санаторію знаходяться бювет і джерело мінеральних вод, будівля клубу, де проходять концерти, дискотеки та інші розважальні заходи. До послуг відпочиваючих тренажерний зал, дитяча ігрова кімната. Бажаючі внести нотку різноманітності в монотонні курортні будні можуть звернутися в екскурсійне бюро, що пропонує широкий вибір програм на будь-який смак. Для корпоративних клієнтів є 2 конференц-зали на 40 і 190 посадочних місць, оснащених всім необхідним для проведення семінарів і ділових переговорів.

Територія

Старовинний парк, на території якого розташований пансіонат, радує око зеленню реліктових дерев і чагарників, екзотичними квітами, мальовничими фонтанами і тінистими алеями, де так приємно посидіти на лавочці в жаркий літній полудень, насолоджуючись ароматами рослин і свіжістю морського бризу. Маленькі гості санаторію по достоїнству оцінять ігровий майданчик і унікальне мотузкове містечко, призначене для активного сімейного відпочинку. Неподалік від центрального входу знаходиться парковка, а спуск до моря і міського пляжу забирає у постояльців не більше 5 хвилин.

Адреса: Україна, м. Одеса, Фонтанська дорога, 165

Номери

Двомісний покращений номер

У номері: набір меблів, ТБ, холодильник, суміщений санвузол з душем, в корпусі № 6 кондиціонер.

Тримісний номер із зручностями

У номері: набір меблів, ТБ, суміщений санвузол з душем.

Двомісний номер із зручностями

У номері: набір меблів, суміщений санвузол з душем, в корпусі № 8, 19 ТБ., Корпус № 1 без ТБ., Холодильник на поверсі.

Двомісний номер стандарт

У номері: умивальник, зручності на поверсі.

Лікування

Санаторій ім. М. Горького приймає на лікування пацієнтів з такими захворюваннями:

 • органів дихання;
 • ендокринної системи;
 • органів кровообігу;
 • органів зору;
 • органів травлення;
 • опорно-рухового апарату;
 • нервової системи;
 • з порушеннями обміну речовин;
 • урологічними захворюваннями.

На базі санаторію функціонують два реабілітаційних відділення (єдині серед здравниць півдня України):

 • для хворих, які перенесли операції на органах травлення,
 • для хворих із захворюваннями органів зору і після очних операцій і глаукоми.

В ході лікування активно використовуються мінеральні води з трьох власних свердловин: дві, Одеська № 1 та Одеська № 2, - для внутрішнього вживання, а третя - для зовнішнього застосування. Ще одним активним компонентом оздоровчих процедур є лікувальна грязь Куяльницького лиману.

Ціни

Ціни на 2017 рік

error. Try again later

У вартість входить: проживання, 3х разове харчування, лікування за профілем санаторію.

Забронювати