ЛОЦ Демерджі

Крим. Алушта. ЛОЦ Демерджі. Крим. Алушта. ЛОЦ Демерджі.
 • Ціна: від 535 грн.
 • Кількість місць: 278
 • Заснований: 2004
 • Споруда: 2-5 поверхів

У ста метрах від берега Чорного моря розкинувся санаторій Демерджі. Свою назву, яка в перекладі з тюркської мови означає «гора-коваль», він отримав від однієї з кримських гір. Цілюще кримське повітря, насичене фітонцидами, гірською чистотою і морською свіжістю в поєднанні з оздоровчими та лікувальними процедурами дарує здоров'я і довголіття, а для корпоративних клієнтів санаторій надає можливість проведення семінарів і конференцій.

Опис

Розміщення

ЛОЦ Демерджи розташований на південному узбережжі Чорного моря в мальовничому куточку курортного міста Алушти. З одного боку територія санаторію примикає до центрального міського парку, з іншого - обмежена швидкими водами гірської річки Демерджінкі, яка несе з вершин чисті потоки свіжого гірського повітря.

Інфраструктура

На території пансіонату розташовані 5 комфортабельних корпусів (заввишки від 2-х до 5-ти поверхів) і 2 двоповерхові котеджі, медичний корпус, 3 бари, їдальня, дитяча кімната, басейн, бібліотека, сауна, більярдна, повністю обладнаний конференц-зал на 80 місць та автостоянка. У пансіонаті працює екскурсійне бюро, де можна замовити екскурсію по Алушті, Криму чи взяти участь в екстремальних розвагах.

Територія

Загальна територія пансіонату становить близько 2 гектарів, на якій розташувалися корпуси і котеджі, оточені зеленою парковою зоною. Парк нараховує більше 50 видів субтропічних рослин і являє собою вічнозелений ботанічний сад під відкритим небом. Відпочиваючі можуть відпочити в тіні дерев на зручних лавках, помилуватися штучним водоймищем з каскадним водоспадом і золотими рибками, відвідати баскетбольний і волейбольний майданчики. Для маленьких гостей готелю є відкритий ігровий майданчик з невеликим басейном, гірками і столом для настільного тенісу, де цілий день працюють аніматори.

Пляж

Дрібногальковий пляж санаторію Демерджі розташований в 7 хвилинах ходьби від території пансіонату. До послуг постояльців готелю лежаки і тіньові навіси, бар і дитячий майданчик, душі і туалети.

Адреса

Адреса: АР Крим, м. Алушта, вул. Перекопська, 4.

Номери

Корпус №1

5-поверховий корпус (ліфт). Повна реконструкція в 2009 році.

ЛОЦ Демерджі. Алушта. Корпус №1

Одномісний номер підвищеної комфортності з французьким балконом

У номері: півтораспальне ліжко, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол з душовою кабінкою. 2-5 поверх.

Площа - 12 м²

ЛОЦ Демерджі. Алушта. Одномісний номер. ЛОЦ Демерджі. Алушта.

Двомісний номер підвищеної комфортності, північна сторона

У номері: 2 роздільні ліжка, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, балкон, кондиціонер. 1-4 поверх.

Площа - 13 м²

ЛОЦ Демерджі. Алушта. ЛОЦ Демерджі. Алушта.

Двомісний номер підвищеної комфортності, північна сторона з ганком

У номері: двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою. 1 поверх.

Площа - 13-14 м²

ЛОЦ Демерджі. Алушта. ЛОЦ Демерджі. Алушта.

Напівлюкс, північна сторона, вид на гори

У номері: двоспальне ліжко, розкладне крісло, РК TV панель, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. 2-4 поверх.

Площа - 23 м²

ЛОЦ Демерджі. Алушта. ЛОЦ Демерджі. Алушта.

Напівлюкс, південна сторона, вид на море

У номері: двоспальне ліжко / 2 роздільні ліжка, розкладне крісло, РК TV панель, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачної меблями. 2-4 поверх.

Площа - 17 м²

ЛОЦ Демерджі. Алушта. ЛОЦ Демерджі. Алушта.

Однокімнатний Люкс, південна сторона

У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, РК TV панеллю, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, гардеробна, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. 1-й поверх.

Площа - 27 м²

Однокімнатний Люкс з видом на море

У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, РК TV панеллю, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, гардеробна, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. 5-й поверх.

Площа - 32 м²

 

Корпус №2

5-поверховий корпус (ліфт), побудови 2004 року.

ЛОЦ Демерджи. Алушта. Корпус №2

Одномісний номер

У номері: односпальне ліжко, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер. Без балкона, 2-5 поверх, північна сторона.

Площа - 8 м²

Двомісний номер підвищеної комфортності

У номері: два односпальні ліжка, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою. Без балкона, 1 поверх, південна сторона.

Площа - 14 м²

Двомісний номер підвищеної комфортності з видом у бік моря

У номері: двоспальне або 2 односпальні ліжка, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол з душовою кабінкою, балкон з дачними меблями. 3-5 поверх.

Площа - 14 м²

Напівлюкс без балкона

У номері: двоспальне ліжко, розкладне крісло, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен. 1 поверх, південна сторона.

Площа - 24 м²

Напівлюкс, вид на гори

У номері: двоспальне ліжко, розкладне крісло, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. 3-5 поверх.

Площа - 17 м²

Напівлюкс, вид на море

У номері: двоспальне ліжко, розкладне крісло, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. 3-5 поверх.

Площа - 17 м²

Люкс однокімнатний, вид на море

У номері: двоспальне ліжко, розкладні крісла, розкладний диван, ЖК TV панеллю, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, простора лоджія з дачними меблями. 2 поверх.

Площа - 36 м²

Люкс двокімнатний категорії Б, вид на море

У номері: двоспальне ліжко, розкладне крісло, розкладний диван, РК TV панеллю, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, простора лоджія з дачними меблями. 2 поверх.

Площа - 21 м²

Люкс трикімнатний, вид на море

У номері: двоспальне ліжко, розкладні крісла, розкладні дивани, РК TV панель, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, простора лоджія з дачними меблями. 2 поверх.

Площа - 49 м²

 

Корпус №3

4-х поверховий корпус без ліфта, 2007 року.

ЛОЦ Демерджі. Алушта. Корпус №3.

Двомісний номер із зручностями без балкона, південна сторона

У номері: 2 роздільні ліжка, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою.

Площа - 14 м²

Двомісний номер підвищеної комфортності з видом на море

У номері: двоспальне або 2 роздільні ліжка, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол з душовою кабіною або піддоном, балкон з дачними меблями. 1-3 поверх.

Площа - 14 м²

Напівлюкс з видом на море

У номері: двоспальне ліжко, розкладне крісло, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. 1-3 поверх.

Площа - 21 м²

 

Котеджі №4 и №5

Два 2-х поверхові котеджі 2006 року.

ЛОЦ Демерджі. Алушта. Коттеджи.

Двомісний номер підвищеної комфортності з ганком

У номері: двоспальне ліжко, розкладне крісло, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, на ганку - дачні меблі. 1 поверх.

Площа - 16 м²

Двомісний номер підвищеної комфортності з балконом

У номері: двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол з душовою кабінкою, балкон з дачними меблями. 2 поверх.

Площа - 14 м²

Напівлюкс

У номері: двоспальне ліжко, розкладне крісло, телевізор, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. 2 поверх.

Площа - 24 м²

Люкс однокімнатний з кухнею

У номері: двоспальне ліжко, розкладне крісло, РК-панеллю, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, мікрохвильовка, фен, простора тераса (25 м.кв) з дачними меблями. 1 поверх.

Площа - 22 м²

Люкс трикімнатний з кухнею

У номері: дві спальні з двоспальними ліжками, розкладне крісло, розкладний диван, РК-панеллю, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, мікрохвильовка, фен, простора тераса (32 м.кв.) з дачними меблями. 1 поверх.

Площа - 46 м²

 

Корпус №6

2-х поверховий корпус 2005 року (12 місць) - 6 номерів.

Люкс однокімнатний вид на море

У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, РК TV-панеллю, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями.

Площа - 25 м²

 

Корпус №7

3-х поверховий корпус 2009 року.

Люкс однокімнатний, з видом на басейн і море

У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, розкладне крісло, РК TV-панель, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. 3-й поверх.

Площа - 30 м²

Люкс однокімнатний, з видом на басейн і море

У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, РК-панель, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. Можна за допомогою ширми розділити на спальну зону і зону відпочинку. 2-й поверх.

Площа - 26 м²

Люкс двокімнатний категорії А, з видом на басейн і море

У номері: двоспальне ліжко, розкладний диван, розкладні крісла, РК TV-панеллю, холодильник, санвузол з душовою кабінкою, кондиціонер, електрочайник і набір посуду, фен, балкон з дачними меблями. 2-3 поверх.

Площа - 50 м²

Лікування

Алушта запрошує до санаторію Демерджі всіх бажаючих поправити здоров'я. Медичний корпус володіє багатою лікувальною базою, що дозволяє проводити різні види масажу, грязьові процедури, ароматерапію, лікування в галокамері. У ЛОЦ Демерджи проводяться оздоровчі програми за такими групами захворювань:    

 • опорно-рухового апарату;
 • периферичної і вегетативної нервової системи;
 • гінекологічними і урологічними;
 • шкірними;
 • серцево-судинної системи;
 • органів дихання.

У вартість путівки входять наступні послуги: КУФ, УВЧ, електрофорез, ампліпульс, Дарсонваль, магнітотерапія, квантова терапія, УЗД, ароматерапія, аероіонотерапія, інгаляції.

Санаторій Демерджі - це кращий спосіб поєднати приємне з корисним: пройти курс оздоровчих процедур з пляжним відпочинком. Санаторій чекає гостей у віці від 1 року круглий рік, а з травня по вересень діє система «все включено».

Ціни

Гривня

Ціни на 2013 рік

Тип номеру

01.06

-

10.06

11.06

-

20.06

21.06

-

30.06

01.07

-

10.07

11.07

-

20.07

21.07

-

25.08

26.08

-

05.09

06.09

-

15.09

16.09

-

25.09

26.09

-

02.10

2х місний ПК, корпус №1, південь535560590745820840735590540535
2х місний ПК, корпус №1, північ495530595665740760650585495485
2х місний ПК, корпус №2,3, південь540620685745820840735670550525
2х місний напівлюкс, корпус №1,2 північ595700775860920945835740590540
2х місний напівлюкс, корпус .№1,2,3 (південь)620730805890950975865780630610
2х місний ПК, котедж №4,5560640705765840860755690570545
2х місний напівлюкс, коттедж №4,5640750725910970995885800650630
Люкс 1но кімнатний корпус №1,2,6,767580087596010501070950850680620
Люкс 2х кімнатний корпус №77558809551035113011501030925750650

 

У вартість входить: проживання в номері, харчування "все включено" (з 28.04 по 02.10), триразове комплексне (з 20.04 по 27.04), користування басейном, пляжем, фізіотерапевтичні процедури (при проживанні від 5ти днів).

Діти:

 • від 1 року до 1,5 років вартість 40 грн./160 руб./5дол., без надання місця та харчування.
 • від 1,5 до 5ти років розміщення без надання місця з триразовим харчуванням 110грн. на добу.

Знижки для дітей:

 • від 6 до 12 років на додатковому місці -40% від вартості проживання,
 • у віці від 13 років на додатковому місці -10% - від вартості проживання.

У вартість пакету «Все включено» для номерів всіх категорій входить:

 • розміщення в номері обраної категорії;
 • триразове харчування - шведський стіл;
 • харчування в "снек-барі" на території готелю;
 • користування пляжем і басейном;
 • фізіотерапевтичні процедури і ароматерапія;
 • дитяча кімната з 10.06.12 по 28.08.12.

Для номерів категорії "люкс" додатково входить:

 • харчування в VIP-залі;
 • користування Інтернетом;
 • користування лежаком на пляжі; обслуговування в барі солярію біля басейну на території готелю (кава, чай, напої, коктейлі).

Забронювати

{rsform 12}