Військовий Клінічний Санаторій Хмільник

Україна. Хмільник. Військовий Клінічний Санаторій Хмільник. Україна. Хмільник. Військовий Клінічний Санаторій Хмільник.
  • Ціна: від 310 грн.
  • Кількість місць: 600
  • Заснований: 1961
  • Споруда: 3, 6 поверхів

Військовий клінічний санаторій Хмільник, історія якого налічує більше 50 років, відомий на всю Україну і далеко за її межами прекрасним згуртованим колективом професійних лікарів та медичного персоналу. Їх умілі руки в поєднанні з унікальними природними факторами, в числі яких мінеральна радонова вода з місцевих джерел, здатні творити чудеса.

Опис

Розміщення

ЦВКС Хмільник розташований на околиці однойменного міста-курорту, в 60км від Вінниці, на кордоні між лісом і містом. Чудовий парк, лісові масиви, мальовнича горбиста місцевість, поля і величні панорамні види річки Південний Буг радують відпочиваючих неповторними пейзажами, властивими українському Поліссю.

Інфраструктура

Постояльці пансіонату розміщуються в 4-х спальних корпусах, до послуг відпочиваючих велика їдальня з дієтичним меню, кафе і ресторан, лазня і сауна, спортивний і тренажерний зали, бібліотека і кінотеатр. На території ЦВКС розташований власний бювет з мінеральною радоновою водою. Також всі бажаючі можуть відвідати косметологічний кабінет або екскурсійне бюро, що пропонує масу екскурсій по західній Україні і місту Хмільнику.

Територія

Центральний військовий клінічний санаторій Хмільник розташований у величезному унікальному парку, серед зелені якого знаходиться декілька спортивних майданчиків, тенісні корти, майданчики для гри в бадмінтон, є власний пляж на березі річки. Любителі живої природи обов'язково оцінять можливість погодувати у парку білок, які давно вже стали ручними. На території санаторію є платна парковка, корпоративним клієнтам пропонується обслуговування по програмі «конференц-сервіс».

Адреса: Україна, Вінницька обл., м. Хмільник, вул. 1-го Травня, 39.

Номери

Корпус №3

Двокімнатні двомісні Апартаменти

Апартаменти складаються з спальні з двоспальним ліжком і вітальні.

У номері: набір м'яких меблів, телевізор, холодильник, стіл і стільці, ванна кімната (душ / ванна, туалет, умивальник).

Двокімнатний двомісний Люкс

Номер Люкс складається з із спальні з двоспальним ліжком та вітальні.

У номері: набір м'яких меблів, телевізор, холодильник, стіл і стільці, ванна кімната (душ, туалет, умивальник).

Однокімнатний одномісний Напівлюкс

У номері: односпальне ліжко, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, стіл, стільці, телевізор, холодильник, ванна кімната (душ, туалет, умивальник). Номери з балконом і без.

Однокімнатний двомісний стандарт

У номері: два односпальні ліжка, приліжкові тумбочки, шафа для одягу, стіл, стільці, телевізор, ванна кімната (душ, туалет, умивальник).

Лікування

Військовий клінічний санаторій Хмільник, ціни на проживання в якому коливаються залежно від сезону і категорії номерів, приймає на лікування пацієнтів з такими захворюваннями:

  • центральної і периферичної нервової системи;
  • серцево-судинної системи;
  • верхніх дихальних шляхів і легенів;
  • шкірними та гінекологічними захворюваннями;
  • супутніми шлунково-кишковими захворюваннями.

У ЦВКС Хмільник мається унікальний лікувальний басейн для витягнення хребта в радонової воді. Вже після 10 процедур в цьому басейні більшість пацієнтів, що страждали болями в хребті та суглобах, відчувають невимовне полегшення, а повний ефект настає по закінченню 2-6 місяців. Згідно зі статистикою, 97% пацієнтів пансіонату залишають його зі значним поліпшенням у стані здоров'я і повертаються до повноцінного способу життя.

Ціни

Ціни на 2017 рік

error. Try again later

У вартість входить: проживання, харчування, курс лікування за призначенням лікаря.

Рекомендований термін лікування - від 18 днів.

Розрахунковий час: 8.00

Забронювати

Ваше ім'я:

Телефон:

Побажання до туру: