Буковель

Україна. Буковель. Буковель. Україна. Буковель. Буковель.

В українському Закарпатті, біля підніжжя одноіменної гори, розмістився сучасний гірськолижний курорт Буковель. Від села Поляниця, де знаходиться туристичний комплекс, до найближчих населених пунктів, Яремче та Івано-Франківська, відстань складає, відповідно, 30 та 100 км, а висота, на якій знаходиться сам курорт, складає 900 м над рівнем моря.

Буковель

Інфраструктура

До послуг гостей Буковеля - гірськолижні траси різного рівня складності загальною довжиною більш ніж 50 км, найдовша з яких завдовжки 4,5 км. Кататись можна з трьох гірських вершин - г. Буковель, г. Чорна Клева та г. Бульчиноха, траси оснащені підйомниками та снігогенераторами для забезпечення рівномірного сніжного покриття. Для початківців відриті школа сноуборду та гірських лиж, функціонує дитяча гірськолижна школа, є в наявності дитячий майданчик з мультиліфтом. Буковель - курорт гірськолижний, однак окрім катання тут є чим зайнятись: гостей чекають український ресторан "Казачок" та італійський "Фелічіта", численні кафе та бари, нічний клуб, басейн, СПА-центр, сауна та спортзал. Гірські лижі не є межею можливостей даного комплексу - всі бажаючі можуть змінити лижі на ковзани, сноуборд або зайнятись параглайдингом.

Природно-кліматичні умови

Сезон катання триває з кінця листопада до кінця квітня: пестить погода Буковель великою кількістю снігу та ідеальним для гірськолижного курорту кліматом без сильних морозів та різких перепадів температур.

Історія розвитку

Буковель - курорт відносно молодий, заснований він був в 2001 році. Розробниками комплексу стали відомі австрійські та канадські компанії. Останніми роками інфраструктура курорту суттєво покращилась, з'явились нові готелі, парковки та дороги.

Покази для лікування

Буковель, готелі якого наразі є не тільки частиною гірськолижного курорту, але й спеціалізуються на бальнеологічному лікуванні, приймає пацієнтів з захворюваннями:

  • шлунково-кишкового тракту;
  • опорно-рухового апарату;
  • сечовивідних шляхів.

Види лікування

  • комп'ютерний тракційний стіл (TRITON) для лікування суглобів, хребта, м'язових тканин;
  • гідроколонотерапія;
  • альфа-капсула;
  • УЗІ діагностика;
  • клінічна лабораторія;
  • багатофункціональні гідромасажні ванни;
  • LPG M6 Keymodule - апарат для лікування м'язів та з'єднувальних тканин.

Мінеральні води

Буковель 2013 року - це ще й корисні мінеральні води, гідрокарбонатні натрієві "Буковельска 1" та "Буковельска 2", які використовуються в складі комплексного лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Своїми складом та спектром дії ці води близькі до трускавецької "Нафтусі".

Визначні місця

Окрім гірськолижних трас, клубів, ресторанів та лікування гості Буковеля можуть відвідати місцеві історичні місця та пам'ятки, дістатись до яких можна в складі екскурсійних груп, що відправляються з території курортного комплексу. Особливої популярності набули: відвідини Манявського Скиту (огляд монастирів та келій, дегустація вин), прогулянки до водоспадів Пробій та Гук, скелі Довбуша, візити в ресторан гуцульської кухні "Гуцульщина", пішохідна екскурсія Івано-Франківськом, огляд експозицій музею Писанкового розпису. 

Як дістатись